Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások meg sem próbálnak...

Mások meg sem próbálnak megismerni. Miért? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mások elkezdenek beszélgetni egymással, szépen, lazán el tudnak beszélgetni valamiről, főleg arról amit közösen kell csinálni éppen, később meg máshogy is, ahogy ez menni szokott. Ismerkednek is akár egymással. Engem meg mindenki lesz*r már a kezdetektől fogva, hozzám egy szót nem szól senki, meg se próbálnak megismerni. Akihez meg én szólok hozzá az is tök furcsa velem, totál feszült lesz a társaságomban.

Hozzám miért nem tudnak úgy állni az emberek, olyan lazán és barátságosan mint a többiekhez?

Lehet unalmasabb az életem mint másoknak, talán kicsit határozatlanabb vagyok, de meg se próbálnak megismerni.



2014. okt. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a szöveget az én, valamikori kérdésemről másoltad ki, emlékszek hogy ezt a szöveget én fogalmaztam meg, csak már nem tudom mikor tettem fel a kérdést.
2014. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan a kisugárzásod, és az energetikád, hogy taszítod az embereket. Érdemes lenne egy önvizsgálatot tartanod önmagaddal szemben.

A rejtett gyűlöletet és gyűlölködést például azonnal le lehet venni egy emberről, nem kell meg sem szólalnod, hogy lehessen tudni.

2014. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!