Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen képmutató sok...

Miért ilyen képmutató sok férfitársam?

Figyelt kérdés

"A kondiba járó nők férfiasak"

"A szilikonmellű csajok visszataszítóak"

"A hajhosszabbítás, smink gáz, a természetes szépség a jó"


Meg ezekhez hasonló közhelyek tonnaszámra. Biztos vagyok benne, hogy ha ott állna előttük meztelenül egy ilyen nő:


[link]


Már egyből nem lenne "férfias" meg műnő, mert meghajtanák mint Singer a varrógépet. Egyből annyi lenne a nagy filozófiájuknak...


2014. okt. 8. 08:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sok nőt megnézek az utcán, de egy ilyennel nem képzelném el, hogy szexelünk. És ez személyes ízlés kérdése, nem képmutatás, ne légy ostoba. Sosem szerettem az izmosabb nőket, főleg nem azokat, akiknek szilikonmelle van. Egy szolid sminkkel semmi bajom. A nőiesen telt alakot találom vonzónak, gyengéd, nőies kisugárzással. Ha a linkelt nő meztelenül elém állna, csak akkor feküdnék le vele, ha nagyon ki lennék éhezve, de akkor is csak az ösztöneim miatt, nem azért, mert jól néz ki.
2014. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem neked az a problémád hogy egy műnő vagy akit sokszor elutasítanak.


egyszerűen fogadd el hogy minden ember más és nem mindenkinek tetszel. ebben nincs semmi képmutatás. kezdve onnan hogy van férfi akinek egyáyltalán nem is a nők tetszenek.

2014. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tehát... akinek nem tetszik a képen látható hölgy az nem férfias. Ez egy férfias kinézetű nő, legalábbis semmi olyan finom részlet nincs benne, ami nekem tetszenne. Nekem. Tuti, hogy neked igen, kedves kérdező, de ehhez nekem mi közöm van? A Te ízlésed, a Te kis férfiasságod létező/nem létező potenciája, a Te vágyaid... :)


Nagyon fájhat az, hogy vannak a maguk természetességében vonzó nők, neked meg nem jutott belőle... :P. Ergo szexből se nagyon, mert aki válogatás nélkül ugrik minden mindegy alapon, ott bizony nagy hiány van :D.

2014. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!