Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen képmutató sok...

Miért ilyen képmutató sok férfitársam?

Figyelt kérdés

"A kondiba járó nők férfiasak"

"A szilikonmellű csajok visszataszítóak"

"A hajhosszabbítás, smink gáz, a természetes szépség a jó"


Meg ezekhez hasonló közhelyek tonnaszámra. Biztos vagyok benne, hogy ha ott állna előttük meztelenül egy ilyen nő:


[link]


Már egyből nem lenne "férfias" meg műnő, mert meghajtanák mint Singer a varrógépet. Egyből annyi lenne a nagy filozófiájuknak...


2014. okt. 8. 08:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát rábaxtál mert nem. Az ilyen nőt nèzzük de nem kell, legalábbis felnőtt embernek akinek TÁRS kell, az nem esik hanyatt egy ilyentől.
2014. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A természetes szépséget keresik, a lágy, szép formákat, kedves arcot - ez o.k. ( linkelt képen egy sóvár hiéna arca van a kidolgozott test fölött- ez egyszer használatosnak elmegy, de társnak?) Ami a Singer gépet illeti, hát igen a csábítás nagy erő, sokan nehezen állnak ellent.


De az igazi férfi az, aki uralt - a szellemi erők felé fordítja a megzabolázott testi erejét is. (N)

2014. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem írtam le, de elsősorban szexuális ingerekre gondolok. Nem a belső értékekre vonatkozott a kérdésem, hanem a felszínességre. Arra, hogy egy ilyen nőt ki nem dugna meg? Az biztos, hogy hazudik, vagy olyan ronda, hogy megelégszik kövér/ronda nőkkel, de közben ilyen nőkre recskázik a neten.
2014. okt. 8. 09:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első esetben a saját férfiasságukat féltik egy nőtől.

A második esetben általánosítanak /és/ kacsáznak.

A harmadik esetben a "természetes szépség" életfilozófia semmissé foszlik, amikor láb, hónalj és egyéb testrészen megjelenő szőrről van szó.


Az az ember, aki ilyeneket mond... egyszerűen csak lépj el mellőle. Furcsa (rossz értelemben) gondolkodásra vallanak ezek a megnyilvánulások.

2014. okt. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

off: Természetes szépséget nem ott érti az ember, hogy ne ápold magad, és úgy nézel ki mint egy mezei nyúl, finoman fogalmazva :D

Legyen sminkelve egy csaj, de ne vigye túlzásba. Van aki szét púderezi az arcát, és már azt veszi természetesnek. Ez már kicsit visszataszító.

Plasztikázott cicababáknak meg nem hiszem, hogy lenne egy normális világfelfogása (hihetetlen, de mégis fontos), legalábbis nem ismerek ilyet. Ha nincs pénz, akkor ő sincs :d Durván szólva.., mert persze, lehessen előre tervezni a jövőt, de mindenki tudja mire gondolok. Hogy legyen kit rendszerint, állandóan lejmolni :D

Hajhosszabbítás, meg az extrém frizura okés. Buliban, vagy olyan helyre, ahova illik. Egyébként (normális helyeken) itt kezdődik a "sarki élet", ha valaki direkt figyelemfelkeltően keresi mások társaságát. Úgy értem, az számomra is ribinek minősülhet.


on: Képen a csajszi szerintem se túl vonzó, de 1 futamot megérne... :D aztán rá se hederítenék. Semmi nőies nincs ebben az alkatban.

Az hogy mi nőies, olvasd vissza az 1., és 2. kommentelőt.


Amit leírtam az mind saját vélemény. 20/f

2014. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én akkor is azt mondanám, hogy műnő, és nem érdekelne. Nincs benne semmi vonzó.

Persze, biztos most képmutató vagyok...

2014. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, díszpéldány az ötös válaszoló. Ezt a választ printscreeneld le.
2014. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az embereket nem kéne ilyen fekete-fehér gondolkodásúak elképzelni...


Most ez olyan, hogy nekem inkább a fekete haj jön be a lányoknál. De ez nem azt jelenti, hogy adott esetben nem tudnék egy szőke vagy barna lányba beleszeretni! A te logikád szerint a hajszíne miatt el kéne utasítanom pl. egy barna hajú lányt, ami hülyeség, soha nem tennék ilyet.. Most attól szerinted képmutató vagyok, hogy alapból a fekete haj jön be, de egy barna hajú lánnyal járok?


Kb. ez van a testalkat-dologgal is. Alapból nekem a természetes mellek, lágy vonalak jönnek be.


De ha egyedül lennék egy szobában és bejönne hozzám egy ilyen nő, ami a linken van, és rám mászna, elkezdene a fülembe lihegni, simán megdugnám attól függetlenül, hogy nem az esetem. Miért ne? Szerintem a legtöbben így vagyunk vele. Attól, hogy nem jön be, nem is visszataszító a számomra. Úgyhogy elviselném egy menetre.


Ettől függetlenül a vélemény, ízlés szintjén nekem nem jön be a szilikonmell, a k**vás stílus, a kigyúrt nő stb.

Ha bejönne a linkelt nő a szobába és egy természetes mellű szép nő, akkor a természetes mellűt választanám (de jöhet mindkettő egyszerre is).

2014. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem a lesarkított gondolkodásra értem. Hanem a prédikációkat az ilyen csajok ellen, holott semmi baj nincs velük. Prédikálnak, pl. az 5-ös is, de ha ott lenne előtte egy ilyen "műnő" meztelenül, tuti, hogy felállna a kis kukija, és egyből nem lenne már akkora legény, ahogy elkezdené simogatni az arcát, rámosolyogna, csókolgatná. Ne mondja már nekem senki, hogy ez visszataszítaná :D Az tuti homokos...

Szóval mégegyszer a lényeg: A képmutatás ami gáz szerintem. Amit a kérdésben is leírtam. Nem értem az okát. Más ha egy fogatlan bányarém, vagy egy 140kilós bálna simogat, vagy akar dugni veled, nyilván akkor a beled fordul ki, de ezek a csajok a közelében nincsenek annak, hogy "visszataszító". Mi visszataszító a képen lévő nőn pl.? A kerek cicije? A szép hasa? A vadmacska arca?

2014. okt. 9. 07:30
 10/13 anonim ***** válasza:

az arca hiéna- és nem látszik, de a tekintete tud taszító lenni a ribeknek a férfiak számára. Ezt tudom, de személy szerint nem vagyok illetékes nőként. Viszont a lehúzott 5-ös nagyon értékes véleményt mondott, nem prédikált, csak hát itt a gyakorin nem szokták értékelni a normális válaszokat. Üzenem átgondolásra (főleg az 1-nek, 5-nek, aki erre fogékony lehet) a tekintet NEM anyagi, lényege szerint nem az. Az onnan jön, ahonnan kell, és merül az anyagba.


De elnézést, közösülni egy egér is tud, ne az legyen már férfiasság ismérve, hanem a magas morális és intellektuális képesség.

2014. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!