Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 13 éves lány vagyok. Ez...

13 éves lány vagyok. Ez normalis? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
13 eves vagyok, es 165-167cm 52kg ez normalis? mert csufolnak hogy zsiraf..stb szarul esik nagyon. Vannak akik akkorak mint en meg van 1-2 aki nagyobb is. a szuleim nem nagyobbak 176 cm-nel! anyukam es a tesom is 169-170! apa is 175korul van. na szoval sokat novok meg? en csak hirtelen nottem meg? nagyon zavar hogy ilyen nagy vagyok, barcsak legalabb 5cm-rel kisebb lennek..
2014. okt. 4. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális. Ha 20 évesen leszel 185 cm, akkor leszel magas.

Más ütemben növünk.

2014. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reméld, hogy nősz még. A magasság tekintéllyel jár.

Egyébként ha már menstruálsz, akkor nem fogsz sokat nőni már.

2014. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen mar megjott, de tenyleg nem akarok mar noni..max 1-2 cm-ert. de az osztalytarsaim miert olyan alacsonyak? van aki 140cm sincs!
2014. okt. 4. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányok korábban érnek, mint a fiúk, ezért nőttél meg hamar. Amikor én voltam ennyi, emlékszem, már vagy 3-4 lány is veregette az én magasságomat, szinte majdnem beelőztek, meg tesóm is, aki 2 évvel fiatalabb, és nagyon rosszul éreztem magam, de 15-6 évesen nőtten pár centit, mert a fiúknál ténylegesen pár évvel utána kezdődik csak, szóval normális, nem valószínű szerintem, hogy sokat fogsz már nőni, de kitudja, ez genetika..
2014. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!