Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis miért nem ütöttem vissza?

Mégis miért nem ütöttem vissza?

Figyelt kérdés

Unokatesómmal (14/f),egy nagyon jó barátnőmmel (17/L) és jómagammal ugyebár (18/f) iszogattunk este,mostanra értünk haza.Na most a kérdésem a következő.A csajnak meséltem,hogy a cigó palija,mert mi más lenne egy hófehér bőrű gyönyörű csajnak...na szal a palija megcsalta a legjobb barátnőjével,meghúzta még fél éve...és én ezt láttam,tudtam,de nem szóltam neki.A lényeg az,hogy a csaj azonnal felhívta a cigót (barátját),hgy mégis mi igaz ebből.Ugyebár manipuláció ezerrel,megbeszélték,hogy ez hazugság,aztán haza felé menet a srác megállított kettőnket,hogy mégis mi a faszt képzelünk magunkról,meg ezt hogy merjük,így ver agyon úgy ver agyon stb.Mégis miért nem ütöttem meg?

-részeg voltam

-indulatos voltam

-nem féltem,mert k1-re járok,és nem tartott volna sokáig a küzdelem.

-vágytam arra,hogy megüssem

mégsem ütöttem meg.Miért lehetett ez? Igen tisztában vagyok azzal,hogy magamban tudhatom meg csak a választ,de mégis úgy körül belül segítsetek válaszra találni.



2014. okt. 4. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jol tetted,mert egyböl jöttek volna30-an,es meg te lettel volna a rasszista.
2014. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De most meg bűntudatom van.Alapjáraton nagyon nyugodt lelkű ember vagyok.De ahogy elém állt,én egy háborút éltem át magamban,nem hallottam a szavait,csak arra figyeltem,hogy ne érj hozzá-üsd meg,tudod hogy kell úgy ütni,hogy elájuljon....ez a két szöveg küzdött a fejemben,végül a nyugi nyert,és szerintem most össze vagyok zavarodva,hogy már régóta vágyom amolyan igazi kocsmai agresszióra (utcán történt,csak a verekedés lett volna nevezhető kocsmainak) és mégsem nyúltam hozzá. Meglepődtem,és összezavarodtam magamon...Lefeküdt a csaj legjobb barátnőjével,és ezek után ő háborodott fel,mert a csaj barátnője elmondta nekem,én meg elmondtam a lánynak 5 hónap alatt...végre? Mégis mit vár ez? Legszívesebben falhoz nyomtam volna nyakánál fogva...mégsem tettem.
2014. okt. 4. 01:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem járhatsz régóta ha azt mondod hogy k1-re jársz. Ugyanis ez a thai-box egy szabályrendszere , én 12 éve thai-boxolok. Én is 19 éves vagyok , egyszer kötött belém egy cigánygyerek, de ő jött nekem és 3 másodperc volt kiütni a gyökeret:) de ilyenkor tisztában kell lenned azzal hogy ezek sunyi kis alattomos f szfejek.. honnan tudod hogy nincs nála egy szike? Jó dolog tudni hogy megtudod védeni magad, de nem tudhatod mi lapul a másik zsebében. Másrészről sportoló vagy, ha nem is tudod, de kialakul benned egyfajta "szerénység" , ezért nem fogsz mindenkit lecsapni ha pattog:-)
2014. okt. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ééértem köszönöm :) igen első ilyen átlagos napon történt "veszély" helyzetem volt,és kételkedni kezdtem,féltem még attól,hogy mi van ha rosszul ütöm meg,mert picit ittam,de nem annyit,hogy ne legyek észnél...nem járok túl régóta :)
2014. okt. 4. 01:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a szerénység mellett egy tartás is kialakul benned.

Viszont nagyon sokan azt hiszik hogy ha már jár pár hónapja edzeni, akkor megállíthatatlanok, és erre is figyelni kell, mert nagyon híján vagy a tapasztalatnak , az meg más amikor tényleg 10 éve csinálja az ember és volt már 150~ meccse, és tudja hogyan kell igazából bunyózni. Sok szerencsét máskorra, és csak keményen eddz :)

2014. okt. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!