Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap belénk kötöttek és nem...

Trendkivuli kérdése:

Tegnap belénk kötöttek és nem ütöttem vissza, eszembe se jutott, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok az agresszió híve, mégis bánt és ezen agyalok,elismerem hogy elég sokat ittam, (születésnap miatt)

megütöttek de gondolom az alkohol miatt meg se éreztem, nem vagyok kis darab nem vagánykodásból mondom, de azt hiszem eltudtam volna intézni rendesen őket,de inkább megbeszélni próbáltam a dolgot, félelem miatt lehet ez?,érdemesebb lett volna visszaütnöm? ma úgygondolom lehet jobb lett volna,

Ismerem a srácot,azon agyalok hogy rendezzem a dolgot vagy haggyam annyiban? valószínűleg legközelebb beszélek vele


2012. jan. 21. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Én konfliktus kerülö ember vaok,és szerintem hagyd annyiban,mert ,,az erőszak csak erőszakot szül".Ha beszélsz vele az épp elég (szerintem)
2012. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
harc
2012. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne hagy magad,megdobnak kővel,szalad utána és b@szd pofán
2012. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!