Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az erdélyi...

Mi a véleményetek az erdélyi magyarokról?

Figyelt kérdés
Volt már kellemes, esetleg kellemetlen tapasztalatotok?

2014. okt. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Kellemetlen nem volt még, inkább kellemes, teljesen mások, akiket ismerek, mint a magyarországi magyarok.

Bár egyszer egy fórumon volt egy vehemensebb erdélyi emberke, aki nagyon felidegesített, akkor nem tudtam kezelni, le is hordtak érte.

Az csak egy kamasz volt, aki nem tudott még mit kezdeni a hormonjaival, és tombolt ahol tudott.

De evvel nem az erdélyieket húzta le, nem azonosítottam velük ezért.

2014. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyitott, egyenes emberek. Persze némelyikükből hiányzik az önbizalom, de ez személyiség függő.

Bemész egy Erdélyi ember házába, azt mondja Gyere ülj le, mit ennél-innál. Vendégszeretők.

2014. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 talor válasza:

Erdélyi kirándulásom alatt rengeteg embert ismertem meg, végtelenül kedves, vendégszeretőek. Szívesen élnék is akár a közösségükben.

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy Székelyföldön községemnek testvértelepülése van, így évente egyszer ellátogatok Erdélybe, ahogy ők is ellátogatnak hozzánk, de ha tehetném, évente többször is kimennék.

2014. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves emberek. Jó a pálinkájuk. Segítenek, ha baj van.


Az egyetlen "bajom" az, hogy eltérnek a politikai nézeteim az "átlag erdélyi magyarétól". Ez van, nem muszáj a politikáról beszélgetni. :)

2014. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!