Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz így velem? Részletek lent

Mi lesz így velem? Részletek lent

Figyelt kérdés

26 vagyok, próbálkoztam velem azonos neműekkel, más neműekkel. Egyik sem jött össze.

Nagyon szeretnék egy gyereket.

Viszont a gyerekeket leszámítva az emberek untatnak, idegesítőek, már a létük is sok mindenért zavar.

A párkapcsolatok nem jönnek össze.


Nem vagyok boldog egyedül. Mi lesz, ha örökre egyedül maradok?


Ne írjatok személyest; véleményt ide is lehet írni, ismerkedni nem akarok, fölöslegesen írtok, hiába érzi valaki, ő biztos a tuti kivétel és megismerkedik velem és haverok leszünk; nem válaszolok egy személyes üzenetre sem.


2014. szept. 28. 03:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen milyen válasz vársz? Személyeset nem, ismerkedni nem akarsz, viszont gyereket igen? Fordulj szakemberhez, mintha személyiség zavarod lenne, úgy érzem.

Jobbulást.

2014. szept. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
-ez nő vagy fószer ?
2014. szept. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Benned a válasz. Van kiút, de neked kell felismerned
2014. szept. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dagi
2014. szept. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege, hogy félek, nem lesz hosszútávu párkapcsolatom, amiből házasság és gyerek lenne. Mindent megpróbáltam, de nem jön össze.


De nem akarok magányosan megöregedni. És olyan választ várok, hogy mit tudnátok tanácsolni, mi egy egészséges párkapcsolat alapja, hogy mégse egyedül öregedjek meg és legyen gyereken?


"Személyeset nem akarsz" - ide is be lehet írni a kommenteteket.

"Ismerkedni nem akarsz" - a leírtak alapján láthatjátok, hogy nem azért írtam ki, hogy párt találjak, hanem választ kapjak arra, lesz e párkapcsolatom és mi egy egészséges párkapcsolat alapja.

Plusz, már válaszoltattam olyannak, aki rámírt, vagy egy idegesítő tini, aki unatkozik, vagy valami percerz magányos tata vagy egy minden lében hatkanál vagy valaki aki mindenbe beleköt, ha leírod a korod abba, ha leírod a nemed abba, ha leírod milyen zenét szeretsz, abba.


Most el ne kezdjetek velem veszekedni, én se írom le, hogy melyik kommentáló miért egy orbitális kretén, ha nem tudtok választ adni a kérdésre, menjetek, csókoljátok meg a párotokat, meséljetek a gyereknek.

2014. szept. 28. 10:33
 6/11 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolót felpontoztam
2014. szept. 28. 10:34
 7/11 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló vagyok. Ha érdekel a véleményem írj üzenetet, itt vagy akár e-mailben.
2014. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat alapja, mi magunk vagyunk. Hogy állsz önmagaddal? Meg vagy elégedve magaddal, boldog vagy, szereted magad? Ugyanis ha nem szereted magadat, mást sem fogsz. Egy párkapcsolat, már nem csak a saját boldogságunkról szól, hanem hogy boldoggá tegyünk egy másik személyt, de csak úgy tudunk boldoggá tenni másokat, ha mi magunk is boldogok vagyunk. Mi vagyunk az elsők. És így utólag ez egy költői kérdés volt hisz a leírásodban ott vannak a válaszok. Nem vagy boldog egyedül. Ha egyedül nem tudsz az lenni, párkapcsolatban sem fogsz az lenni. Ez nagyon fontos. Fogad el önmagad, hogy más is elfogadjon. Légy boldog, mert boldogtalan senkinek sem kell.
2014. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik te mindenkit elutasítasz, mindenkiben hibát keresel. Ismerek olyan személyt aki mindig bizonygatta, hogy kivel mi a probléma és igyekszem is elkerülni, mert eléggé fárasztó. Tényleg képes a legapróbb dolgok alapján undorítónak tartani mindenkit, túlságosan finnyás lett. Ez az a probléma amikor már szándékosan, előítéletesen hibát keresünk a legapróbb dolgokban is. Szerintem ez a bőség zavara, minden emberen meglátszik ez bizonyos mértékben, túl sok emberrel találkozunk nap, mint nap. És ha valamiből túl sokat kapunk az unalmassá válik és egyformának, hétköznapinak. Ha valamiből túl sok van elkezdünk általánosítani, elkezdünk válogatni, hogy nekünk csak a legjobb kell, a te esetedben a legjobb nem létezik vagy túl magasan van a mérce.

Pl. mint a tűzijáték esetében, mikor régebben alig volt nagyon egyedi és izgalmas, rendkívüli volt látni belőle néhányat. Manapság meg néhány havonta fellőnek egyet, legalább is felénk, vagy buli van vagy szülinap vagy csak szórakozásból. Elveszíti a varázsát egy idő után és az emberi agy tudat alatt szeret szelektálni is.

A legtöbb embert átlagosnak vagy csúnyának tartunk, igyekszünk a legapróbb hibát is észrevenni azt felnagyítani és a legtökéletesebbre utazni. Viszont pl. az alkohol feloldja a gátlásokat, hirtelen megszépül a világ, nem ez a megoldás nyilván.

Ott vannak azok akik elszigetelnek élnek, amint ismét megszűnnek a gátlási tényezők egyből másképp látják a dolgokat pl. a női rabok.

Az agyunk szereti leegyszerűsíteni a dolgokat és ez sokszor hihetetlenül jól jön amikor is képes vagyunk ezáltal összefüggéseket, hasonlóságokat észrevenni dolgok között. Viszont hajlamos átesni a ló túloldalára és kinagyítani dolgokat pl. anorexiások esete.

Mi lesz így veled? Szerintem ha nem változtatsz továbbra sem fogod észrevenni, hogy minden ember egyedi és maradsz az általánosításnál. Mindenkiben van valami hiba, viszont egy párkapcsolatnak arról kéne szólnia, hogy elfogadjuk a másikat a hibáival. Sőt kiegészítjük egymást a másikkal és így kiegészítjük egymást, többek vagyunk együtt, többet tudunk elérni, mint külön külön.

És most kérném a lepontozást, mert sokat írtam, mert idegesítő vagyok, mert lehetetlen, hogy igazam legyen!

2014. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8 és 9, kaptatok egy zöld kezet, mindkettőtöket felpontoztalak
2014. szept. 28. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!