Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki azt mondaná egy...

Ha valaki azt mondaná egy ismerősödnek, ugorjon kútba, ő pedig megtenné, kire haragudnál? Az ismerősödre, vagy a felbújtóra?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy az ismerősöd túlélte az esetet...
2014. szept. 20. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egyikre se haragudnék mert,nem az én dolgom..ha csak nem én mondom valakinek hogy ugorjon kútba..márpedig biztos hogy nem fogok senkinek ilyet mondani!! Az ismerőst meg inkább csak szánnám hogy ilyen hülye hogy meg is teszi!
2014. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki ugrik az a hülye.
2014. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Levonnám a következtetést hogy az ismerősöm nagyon hülye,de inkább a felbújtóra haragudnék.
2014. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senkire sem haragudnék, viszont levonnám a következtetést, hogy az ismerősömnél valami egyáltalán nincs rendben. Az ilyen személyek nagyon befolyásolhatóak. Viszont, ha a felbujtó tudja, hogy az ismerősöm 100%-ban irányítható és befolyásolható, bármit is mondjanak neki, akkor itt a felbujtó a hibás, hogy kihasználta ezt a helyzetet és ilyenkor őt vonnám felelősségre.
2014. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem haragudnék, inkább kiröhögném, hogy valaki ilyen idióta :D
2014. szept. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!