Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a barátnőmmel?

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki pár hónapja furán kezdett viselkedni. Régebben se volt annyira nagyon társasági ember, de azért odament beszélgetni másokhoz. Mostanában viszont kerüli azokat is, akikkel eddig jóba volt, amikor megkérdeztem, mi baja van, azt mondta, nem akar idegesíteni minket, ezért nem keres. Szentül meg van győződve arról, hogy mindenki utálja és hogy csak a terhünkre van. Közbe ez nem így van...

Aggódom érte. Szerintetek mit csináljak? Miért gondolhatja ezt?


2014. szept. 14. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát fura helyzet. Próbálj meg néha kettesben lenni vele, és akkor talán megnyílik/elárulja. Lehet, h önbizalomhiányos. Ha így van, akk próbálj olyanokat mondani, amitől jobban érzi magát (dícsérd). De lehetnek családi gondok is. V lehet azzal van baja, ha túl sokan vagytok. V próbálj olyan helyre szervezni programot, ami mondjuk az ő kedvenc helye, v amit legjobban szeret csinálni, arra csak nem mond nemet. Remélem adtam pár 5letet :)
2014. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Szerintem az önbizalomhiánya miatt van, régebben is az volt, de nem volt ennyire rossz a helyzet :(
2014. szept. 14. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!