Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek a legjobb barátnőmm...

Mit tegyek a legjobb barátnőmmel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rá jellemző tulajdonságok:

-testkézzavar (Egy csomóan mondjuk neki, hogy gyönyörű, vékony, de ő ezt sosem hiszi el, képtelen elhinni)

-eléggé félénk, rosszul érzi magát ha rá figyelnek, ilyenkor teljesen leblokkol

-képtelen magát elfogadni, állandóan diétázik, de sosem elégedett magával

-rettenetesen önbizalom hiányos

-alvászavarokkal küzd hosszabb ideje

Ezek a főbb jellemzői, nagyon aggódom érte. Mit tudnék tenni? Mit tanácsoltok, mit mondjak neki? Ezek utalhatnak valamiféle betegségre? Esetleg fel kéne keresnie egy pszichológust?

Csak értelmes válaszokat szeretnék Tőletek kérni, ha lehet minél gyorsabban! Előre is hatalmas köszönet!



2014. jún. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell neki egy pasi. Az majd ad neki önbizalmat. Tőle jobban el fogja fogadni, hogy jól néz ki. Szerintem az segítene rajta.
2014. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? A barátnőd kb. hány kiló és hány centi?


Utalhatnak persze, pszichológus sem árthatna, de első közelítésben szerintem ti is segíthettek neki.

Mi lenne ha elvinnéd vásárolni? Vagy ha nincs pénzetek, akkor csak nézelődni? Vedd rá, hogy próbáljon fel csinosabb ruhákat is, közben dicsérd, kérdezd, hogy hogy látja magát, tetszik-e magának. Ha ez a program jól sül el , akkor utána elmehetnétek bekapni valamit, ha nem vagytok már olyan kicsit akkor vehettek/vetethettek valami piát, és közben beszélgethettek, lehet hogy a barátnőd is feloldódna, és pozitív élmény lenne neki ez a nap.


Nem mondom, hogy biztos, hogy beválna, de nekem volt ilyen barátnőm, és ez ha nem is hozott helyre mindent, de sokat segített.

2014. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

1. válaszoló: Lehet, hogy tényleg ez segítene neki a legjobban..

2. válaszoló: Még fiatalok vagyunk az iszogatáshoz és az ilyesmikhez. Rendben, megpróbálok mindent megtenni amit csak tudok. Köszönöm a tanácsokat!:)

2014. jún. 3. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem, akkor azt a részt hagyjátok ki, vegyetek egy jegeskávét vagy valamit és beszélgessetek. Egy őszinte beszélgetés csodákra képes:)
2014. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!