Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik egész életükben dolgoztak mégsem tudnak felmutatni semmit?

Figyelt kérdés
Minden pénzt a rezsire...kajára költik.. :((

2014. júl. 27. 11:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen 10es.

A kérdésem túl bántó lett.

Érték az amit az egyén értékel.Bármi lehet.

Pl ha nekem vissza kell születnem, azt kérném olyan nevelést kapjak amivel tudok elégedett lenni.

Szerintem ez nem pénz kérdés....de :(.... Viszont ha nem pénz kérdés akkor egyéb...valami kincs...??? Tudás?

2014. júl. 27. 13:54
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem is tudom miért vesznek fel hitelt az emberek. Fel kell tenni a kérdést maguknak, hogy össze-e tudom spórolni vagy nem? Ha nem a válasz ki is merült a hitel téma mert ha felvesszük a hitelt akkor is spórolni kell csak akkor határidőre és többet. De ha igen a válasz akkor megkérdezzük magunktól, hogy azonnal kell a pénz vagy ráér később is? Ilyenkor azért el lehet gondolkodni, hogy ha valami olyan dologért küzdünk ami például egy autó. Ha valaki autót akarna venni akkor arra gondolhat, hogy én most akarok vezetni most akarok autóval utazni, vagy arra, hogy később is vezethetek autót és lehet, hogy lejjebb is megy az ára. Amúgy nem tudom miért írtam ezt le.
2014. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:))
2014. júl. 27. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!