Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rólatok nehéz fényképet csinálni?

Rólatok nehéz fényképet csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem speciál 100képet kell csinálni magamról mire 1db néz ki valahagy, de van olyan is, hogy egyáltalán nem lehet egyet sem csinálni. Rólatok is nehéz vagy csak szimplán gáz vagyok?

2014. júl. 12. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a fotózás minden tévhit ellenére szakértelmet igényel, aki jobban tud fotózni, az jobb képeket fog készíteni arról is, aki kevésbé fotogén. minél jobban ért a fotózáshoz a fotó készítője, annál jobb képek születnek. önmagát fotózni valakinek pláne nehéz még annak is, aki ért a fotózáshoz.

(abba most itt ne menjünk bele, hogy a fotózás, mint szakértelem lehet-e veleszületett, tanulható magán úton, vagy csak iskolában/tanfolyamon)

2014. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
kepet csinalni nem nehez, de jo kepet csinalni mar kihivas :D olyan alaku fejem van mint egy korte (pufi arcom van pedig nem vagyok kover) es ezert eleg fura kepek keszulnek rolam :D mint valami buldog vagy lo vagy nem is tudom...remesek :/
2014. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nektek is adtam!
2014. júl. 14. 21:52
 14/14 anonim válasza:
Rólam is nehéz.
2014. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!