Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rólatok nehéz fényképet csinálni?

Rólatok nehéz fényképet csinálni?

Figyelt kérdés
Nekem speciál 100képet kell csinálni magamról mire 1db néz ki valahagy, de van olyan is, hogy egyáltalán nem lehet egyet sem csinálni. Rólatok is nehéz vagy csak szimplán gáz vagyok?

2014. júl. 12. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én is eléggé meg szoktam vele szenvedni.
2014. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én sem vagyok valami fotogén tipus,de élőben piszkosul jóképűnek tűnök :D
2014. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én annyira lemerevedek, ha fotózásra kerül a sor (még akkor is, ha saját magam készítem), hogy szinte elvesztem a személyiségemet. Mindig élettelennek tűnök rajtuk, vagy valami zavarodottság, riadtság látszik rajtam, úgyhogy csak akkor sikerül rólam normális kép, ha úgy fotóznak, hogy nem veszem észre.
2014. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszenvedek vele:D Néha már csak röhögök magamon.xD
2014. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Meglepő módon ez is egy szakma amit évekig tanulni kell, milliós felszerelés kell hozzá, nem kevés kitartás, érzék és tehetség.


Én mindig a magamon végzett szívműtétekkel szenvedek meg de nagyon. :P

2014. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kb minden fotón hülyén nézek ki.
2014. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok ilyen defektes, egyáltalán nem tudok magamról jó képet csinálni.

Nekem is kb. 100 képből 1 jó:/

2014. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rólam iszonyat béna fotókat lehet csinálni. Viszont anno gimiben a tablófotózáson a fotós eladhatta a lelkét az ördögnek vagy nm tudom, mert azok a képek viszont nagyon szépek lettek.
2014. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor vágok hülye fejet, ha tudom, hogy fényképeznek. Bográcsozáskor, nyaraláskor, szilveszterkor, amikor fényképeznek, de nem tudok erről, mert valamit, valamivel szöszölök, akkor viszont tök jó képek születnek rólam.


Van egy ember a társaságban, aki ezeket a spontán, életszagú képeket készíti. Mindig eltalálja a pillanatokat. Sokszor nem is szól, hogy fényképezett. A fényképezőgép az enyém, programokon általában közös használatú, majdnem mindenki készít legalább 1 képet vele. Annyira be lehet határolni, melyiket készíti a fent jellemzett ismerősöm. Egyrészt ő nem szerepel rajta azokon a fotókon :D. Másrészt meg annyira természetes rajta mindenki.


Magamat nem fényképezem. Egyszer fényképeztem, az önéletrajzomhoz. 3 képből egy sem lett igazán jó, aztán úgy voltam vele, hogy szebb úgy sem leszek már, viseljék el, hogy ilyen az arcberendezésem :D

2014. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattatok! Mindenkinek adtam zöld kezet :)
2014. júl. 13. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!