Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki nem igazán...

Más is van, aki nem igazán szeret utazni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nem szeretek ha tömeg van és nem lehet elférni vagy mint most 30 fokban Pesten.
2014. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én külföldre nem igazán szeretek utazni. Ahol nagy tömeg van,oda meg pláne nem.
2014. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon utálok! Tegnap jöttem haza 2500 km-ről, és már nagyon kivoltam... A repülőutat főleg nagyon utálom... olyan unalmas... szűk a hely, és a többi emigrált magyar folyton okoskodik, meg direkt hangosan beszélnek... meg ráadásul OOOLYAN HÜLYESÉGEKET!!!! Utálom
2014. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen,van más is.
2014. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek utazni. Macerás, kényelmetlen, fárasztó, hajszás, úgysem lesz olyan, mint ahogy az ember várja.

Én inkább odaképzelem magam egy helyre, mert számomra az valahogy valóságosabb, mint ha ott vagyok. Ha eddig elmentem egy helyre, sosem tudtam úgy élvezni, mint amennyire vágyakoztam rá.

2014. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!