Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak azok az emberek...

Miért vannak azok az emberek akik csak leamortizálják a másikat? Nekik ebbe mi a jó? Egyáltalán miért csinálják?

Figyelt kérdés
Nem gondolnak arra hogy a másiknak ezzel rosszat csinálnak? Megbántják és hasonlók?

#tulajdonság #megbántás #leamortizálás
2014. ápr. 28. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor számon kéred az ilyeneket, mindegyik mossa a kezét, és kihúzza magát a felelősség vállalás alól.

Szerintem azért mert primitívek.

2014. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolják, ha nekik rossz, legyen rossz másnak is - szenvedjen a másik is. Sajnos sok ember így gondolkodik.
2014. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem élnek szeretetben, és jobb nekik, ha mások is ugyanolyan rosszul érzik magukat, mint ők.
2014. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos.. nem értem az ilyeneket.. hogy miért jobb ez így, mikor lehetne változtatni, nem veszik észre magukat talán?
2014. ápr. 28. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem az ilyeneket. Érthetetlen számomra, ha nálam 20-30 évvel idősebb ember cseszik rosszat a másikkal, akiről azt feltételezem, hogy kell legyen annyi tapasztalata és tudása, hogy nem tesz ilyet. Az sem rettent el egyeseket, ha a saját gyereke a célpont.
2014. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utálatosak...
2014. ápr. 28. 19:04
 7/7 TheHope válasza:
Nem védeni akarom őket,csak a véleményem fejtem ki. Szerintem ők sokszor tisztában sincsenek azzal,hogy ártottak a másiknak,mindig csak utólagosan jönnek rá és akkor is túl büszkék,hogy bocsánatot kérjenek. Ugyanakkor ez egyértelműen valami lelki kárpótlás nekik,úgy érzik szükségük van erre,valamit pótol,amit sosem vagy csak nagyon ritkán és kis mértékben kaptak meg. Mint amikor egy lány sehonnan nem kapja meg a kellő figyelmet és szeretet,aztán lefekszik egy pasival és mire észbe kapna elkurvul,mert akiktől a menedéket várta volna,azoknak csak a teste kellett. Persze,lehetne azt mondani,hogy nem kellett volna annak a lánynak se naívnak lenni,én meg erre azt mondom a szeretet nem luxuscikk,létszükség és Ő mindent próbált megtenni azért,hogy érezhesse,csak nem jól csinálta. Azokra az emberekre is ez igaz csak más érzelmi szinten,akiket említettél...szerintem legalábbis.
2014. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!