Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnek egyesek a saját...

Hogy lehetnek egyesek a saját higiéniájukra ilyen igénytelenek? Ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Ismerek egy pár ilyen esetet és egyiknél sem betegség tehet róla.


Az egyik pl a volt gimis osztálytársam.

Tömény izzadtság-cigaretta-lábszag terjengett az egész osztályban. Senki nem mert neki szólni, nehogy sértődés legyen. De melegben már olyannyira elviselhetetlen volt, hogy pár diák (majd tanár) szólt neki, és semmi változás nem volt. Szerencsére csak az utolsó évben került hozzánk. Én elhiszem, hogy valaki a saját szagát nem érzi, de ez mégiscsak túlzás nem?


Másik a munkatársnőm. A főnök már párszor hazaküldte fürdeni, de őt ez nemérdekli. Rendületlenül bejön másnap ugyanolyan büdösen, és amikor megjön a havija, annál a szagnál adom meg magam. Olyan szenzációs a ruhamosása, hogy retkesebb utána, mint volt. Szólt már neki más is, erre azzal vágott vissza, hogy "miért neked nincs szagod? csak te nem érzed!"


Nem értem. Miért van az, hogy egyesek ennyire igénytelenek? Ismerek olyat, aki betegségre fogja a szagát, pedig a családtagok is megmondták, hogy szimplán lusta tisztálkodni.

Múltkor a buszon a mellettem álló kb 35-40 éves hapeknak olyan masszív sz*rszaga volt, hogy le kellett szálljak, nehogy behányjak a buszba.


Hogyan lehet valakinek sz...rszaga ha nem hajléktalan? Nem és értem.....



Ti ismertek ilyeneket? Hogyan lehet meggyőzni valakit, hogy tisztálkodjon? Vagy miért nem érdekli őket az, hogy károsak az ózonpajzsra?


21/L



2014. ápr. 20. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó kérdésed teljesen kiütött. xD

Amúgy ezek jogos kérdések.. Én ha 40 fokos lázzal már a saját mesevilágomat látom, akkor is lezuhanyzok (bár nem tudom, hogy hogy csinálom). Ha nem tisztálkodhatnék 1 napig, valószínűleg már rég beadtam volna a törülközőt..

Szerintem az ilyeneket amúgy semmivel sem lehet meghatni. És sajnos igen, ismerek ilyet (de amikor szóltam neki, hogy már a döglegyek is kihalnak körülötte 10 méteres sugárban, még ő volt megsértődve, hogy mégis hogy merészelek ilyeneket mondani).

2014. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy valaki a saját szagát nem érzi, de ez mégiscsak túlzás nem?

Pont ezért nem változtatnak, mert magukon nem érzik, vagy megszokták, és gondolja más is hasonlóan vélekedik.


Ismertem ilyet, nyáron is fekete kapucnis felső volt rajta a hajából lemezekben hullott a korpa, a foga elől már fekete volt


Ezek agyilag totál bunkó, senkiháziak, mert se embernek nem nevezhetőek, se állatnak ugyanis még azok is tisztálkodnak...

21F

2014. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyeneket. Én is dohányzok, de van annyi eszem, hogy édes parfümöt, vagy édes illatú tusfürdőt használok, hogy csillapítsam a szagot, illetve 1 nap után mosom a ruháim. Van olyan ismerősöm, aki nem képes erre. Napközben elszív egy doboz cigit, ledobja a ruháját a fotel karfájára, majd folytatja a cigizgetést. Másnap cigiszag mentes ruhában jön be, 3. nap viszont visszaveszi az immáron még gyilkosabb szagú ruháit. Dohányzóként mondom, hogy hányingerem lesz a szagtól.

Anno gimiben egy füves osztálytársamnak volt még halálos szaga. Kolbász, szalonna, fű, dohány, és hugyszag keverve, és még izzadt is. A legcikibb az volt a dologban, hogy lány osztálytársam volt.


A szarszagról annyit, hogy az nem mindig a higiénia hiánya miatt van. Anno dolgoztam egy magán fogorvosi rendelőben, és meglepődnél hányan mennek be szarszagra panaszkodva. Emésztési zavarok, és a huzamos dehidratáltság miatt is lehet. Mikor kinyitották a szájukat a székben, reflexből mindig kérdeztem volna, "Ki szart be?" :)

2014. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
sőt én olyanokat is ismerek akik csak napi 1x mosnak fogat
2014. ápr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

..minden ember, akinek van szaglása, az érzi a saját szagát is..de vannak, akiknek nincs szaglóérzékük, és fogalmuk sincs mi a szag, vagy illat...ez önmagában borzasztó, de lehet vele élni.


aztán..nem tudni, milyen körülmények között élnek emberek, milyen macerás a mosás, vagy a fürdés..lehet, hogy nincs melegvize, nincs fürdőszobája, nehéz körülmények között lakik, állandóan lesi a főbérlője, stb...


a masszív szarszag az bizony lehet ideiglenes is, mert véletlen történt, de nagyon sok embertársunk szenved olyan betegségben, hogy véletlen vizeletvesztés, horribile dictu széelés...elég egy picike, és annyi..

a tv hírdetések televannak felnőtt pelenka, és egyéb cuccokkal..azért, mert igény van rá..


nemsokára te is megtudod, csak várj...az élet nem habostorta.


annyi mindenről nem is tudsz..hány büdöslehelletű ember van, hánynak csokis a gatyája, gombás a lába, stb..

és a szex kémiájáról nem is beszéltem..


na ott van még igazán vegyi támadás..


jónapot kívánok.


az ózonpajzsot meg az univerzum kezeli..

2014. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

ismertem olyan gimis lányt, aki rettenetesen büdös volt, koszos ruhákban járt.. hogy miért?


nos az anyja dolgozott, az apja meg örökké rányitott, és meg akarta dugni... úgyhogy menekült otthonról..


az anyja meg nem hitte el..


ilyenkor mi is van?

2014. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De én nem azokról beszélek, akik önhibájukon kívül ilyenek.

Munkatársnőm sem önhibáján kívül büdös, szimplán igénytelen, pedig elég szép házban lakik. (jártam ott)

Osztálytársam is csak igénytelen volt, mert az anyja is panaszkodott a bűzre, mégsem tett semmit.

2014. ápr. 21. 11:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egyszer mosok fogat egy nap. Nem mondták még, hogy lenne szájszagom.

Offból ki: Ez neveltetés kérdése, meg környezeti hatás. Ha azt látja sok helyen, hogy nincs tisztaság, akkor ő sem fog tisztálkodni.

2014. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. Akit komolyan érdekel a téma, az válaszol erre is.
2015. máj. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van egy osztálytársam, akinek állandóan olyan büdös izzadtságszaga van, mint aki épp most futott le egy maratont. Pedig ő elvileg naponta fürdik :/

Vagy egy volt osztálytársam, aki nem mellesleg csaj, gyakran kihagyta még reggel is a fogmosást. Ő nem érezte a saját szájszagát vagy nem tudom és azt hitte, ha nap közben elrágcsál egy db rágót, majd mások se fogják és olyan kegyetlen kutyaszarszagú volt a szája, hogy nem igaz. És ehhez meg ilyen cicababa külső társult.

2015. okt. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!