Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez mennyire gáz?

Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés
nagyon félek a békáktól és ha meglátok egyet elkezdek sírni vagy visítani, és egy képen is el tudom magam sírni. nektek nincs ilyesmi fóbiátok? hogyan győzhetném le?

2014. ápr. 5. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég gáz... Hány éves vagy?

Mindenkinek van olyasmi, amitől fél vagy viszolyog, ez természetes. De azért illik ezt kezelni valahogy, és nem elkezdeni bőgni rögtön. Egy kétéves csinálja ezt...

2014. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem főleg a pókoktól de bármilyen rovartól is iszonyatos fóbiám van... Ha látom azért nem bőgök de halál arra amelyik bemerészkedik a lakásba... Megértelek, de azért meg kell próbálnod kicsit jobban kezelni a dolgot. L24
2014. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm a pókoktól fél nagyon,egy másik meg a polipoktól meg a tintahalaktól :)Szerintem nem annyira gáz,hiszen sok mindenkivel előfordul hogy fél valamitől.Gondolj arra,hogy az a kis béka nem árthat neked semmit.Ők is biztos legalább annyira félnek tőled,mint te tőlük:)
2014. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kép már egy kicsit túlzás... Annyira azért ne félj tőlük. :) Viszont megértelek. A pókoktól, meg egyéb rovaroktól én szintúgy kivagyok. Van amikor visítok segítségért... xD De azért ennyire nem. :)

Viszont egy kis jobb kedvre derítő:

[link]

2014. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én a vérrel vagyok így,rosszul leszek tőle,sírok és kb pánikrohamot kapok ha egy picit is elvágom a kezem,de nem csak a saját véremtől vagyok rosszul..volt hogy kórházba akartak vinni és nyugtatót akartak beadni annyira rosszul lettem a vér látványtól,már egy csepp is elég és ájulás közeli állapotban vagyok
2014. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!