Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ''bolondulnak'' meg a...

Miért ''bolondulnak'' meg a 40-50-es férfiak többsége?

Figyelt kérdés
Sok férfi ebben a korban otthagyja a családját és valami friss hús után néz. Sokaknak 20-30 èves házasság ennyit számít? Mi járhat a férfi fejében? 20 èvesnek gondolja magàt és mindent előről akar kezdeni? Teljesen kiábrándító.

2014. ápr. 3. 12:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%

"Tudod, pont az ilyen ostoba hozzáállás miatt retteg minden nő attól, hogy megöregszik. "


Ó nem. Azért rettegnek, mert pontosan tisztában vannak a saját külsejükkel, mulandóságukal. Amíg fiatalon még a legrosszabb napokon is tucatnyi férfi elismerő tekintetét zsebelhetik be, később észreveszik, hogy a figyelem enyhült és inkább másokat néznek már meg.


Ez nem a férfiak miatt van, hanem a nők miatt. Ti versenyeztek egymással, hogy ki tudja magát minél nagyobb szexuális vonzerővel felruházni. Az meg egyenesen röhejes, hogy amikor már a fegyvertár kiüresedik és a fiatalabb generáció letaszít a trónról (mert a biológiát nem lehet becsapni), akkor ezt a férfiak ostobaságának tudjátok be.


A nők is ugyanezt csinálják csak fordítva. Addig amíg egy férfinek nincs státusza, jó 30-40 éves koráig labdába sem rúghat a vagyonos, magabiztos, vezető beosztású alfák között (mivel a nők előnyben részeítik azta férfit,akinek van már valamije) addig csak a morzsákat nyalhatja fel az asztal széliről. Amíg a férfi karrierje elején van, addig még nem jó pálya, éppen fordítva, mint a nőknél.


Szóval kétszínű és ostoba dolog inkább a nők hozzáállása a témához, sértődöttség és irigység csak az alapja az egész "retegésnek".



"Mert totálisan azt sugallják egyesek, hogy "ha (már) nem vagy csinos, semmirekellő szemétkupac vagy" és "a tested a mindened"."


Nem is tudom kik cicomázzák magukat naphosszat, a férfiak, vagy a nők :D Lelehet tagadni a tényeket, csak hát felesleges. A férfiak még ha akarnák sem tudnák lebeszélni a nőket, hogy ne azt a gatyát húzd,amiben kilóg mindened. Azért is azt fogja felhúzni. Egy nő a többi nővel versenyez, és amelyik nem bírja a tempót, az kifakad,nyafog, mint ahogy itt is.


"Tárgyként kezelik a nőket, és még nekik áll feljebb, ha az ember rámutat a mocskos hozzáállásukra. Beszarok."


Csak nyugodtan,egészségedre. Mi az hogy tárgyként kezeljük őket? Ha a nők kilógó mellel és fenékkel mennek az utcára, azzal a céllal, hogy a szexuálitásukat mások is észrevegyék, akor én valami bűnt követek el, ha észreveszem ezt a szexualitást?


Ha meg nem venném észre az lenne a baj. Megint csak könnyű a tényeket elferdíteni és divatos "tárgyiasítással" dobálózni. Csak jelzem, van férfi nemi szerv műanyagból, gumiból is, amit bizonyos helyeken be lehet bszerezni és óriási divatja van (vibrátor). Te minek neveznéd egy nemi szerv szándékosan tárgyiasított változatát? Tárgyiasításnak? Ó, csak nem?

2014. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

#11 No de felmerül a kérdés: miért? Esetlegesen köze van a dolognak ahhoz, hogy az idősebbeket kevésbé veszik emberszámba? Azok, akik nem tip-top nők 40 vagy 50 fölött, azok Taigetosz szikláira száműzendő Untermensch egyedei a társadalmunknak? "Értékcsökkenésről" és "lejártságról" hadoválsz, mintha a húspiacon nézelődnél, úgy válogatsz, mintha egy termékbemutatón bámészkodnál. Felméred, mennyire versenyképes az áru, csupán a csomagolásból megsaccolva.


Dobálózhatsz a sztereotípiákkal, miszerint minden nő egy szutykos, pénzéhes lepedőakrobata, akiknél csupán az alfák rúghatnak labdába - de megjegyzem halkan susogva: nincs így. (A nagyon "jó nők" általában a közepes vagy átlagos hímeknek jönnek be - mert a legtöbb ember önigazolást keres mindenben. Ez tény. Egy átlagos hím azért vágyik nagyon jó nőre, mert így lesz önbizalma, büszkesége. A kimondottan helyes hímnek erre nincs szüksége, másra van. A nagyon helyes férfiak között például lehet, hogy van esélye egy csúnya nősténynek.) Tehát: nem lehet mindenkit egy kalap alá venni és megbélyegezni. Sem a férfiakat, sem pedig a nőket. Mindig lesz, aki a spektrum egyik végét képviseli, (akár) szégyent hozva a vele egyneműekre, viszont nem szabad ezekből kiindulni.


"Nem is tudom kik cicomázzák magukat naphosszat, a férfiak, vagy a nők"

Döntetlen az állás - a férfiak is ugyanannyit bámészkodnak a tükör előtt. Gondoltam szólok.


"A férfiak még ha akarnák sem tudnák lebeszélni a nőket, hogy ne azt a gatyát húzd,amiben kilóg mindened. Azért is azt fogja felhúzni."

Kezdem kétségbe vonni a nőkkel való kapcsolataid egészséges mivoltát. Honnan jönnek ezek? Mióta öltözködik minden egyes női egyed kirívóan? Mióta normális, hogy egy párkapcsolatban két egyenlő fél, aki tiszteli és szereti egymást, leszarja a másikat indokolatlanul?


"Ha a nők kilógó mellel és fenékkel mennek az utcára, azzal a céllal, hogy a szexuálitásukat mások is észrevegyék, akor én valami bűnt követek el, ha észreveszem ezt a szexualitást?" Igen, bizonyára mindig, minden esetben, kivétel nélkül csak ezt a célt szolgálja a dolog.

Még ha olyan ruhadarab is van az illetőn, ami felkelti az emberek figyelmét vagy/és szexuálisan vonzó - ez korántsem jelenti azt, a szóban forgó személy beszélgetni akar olyasvalakivel, akinek az egyik fülén be, a másikon kiáramlik az Személy mondanivalója és kizárólag a melleit/fenekét veszi tudomásul. (Ezt miért olyan mocskosul nehéz felfogni?)

A nők tényleg azért öltöznek ki, hogy felkeltsék a másik nem figyelmét? Igen, van benne igazság! Na de kérem szépen, ez összetettebb dolog; talán nem mondok újdonságot azzal, hogy "Mindenki sokoldalú". Kétlem, hogy teljesíthetetlen elvárás lenne, miszerint azonkívül, hogy valaki szemügyre vesz engem, Képes társalogni velem, a szemembe nézni, miközben vele beszélgetek és emberként kezelni "két lábon járó csöcs" helyett.

És valóban: a nők nem akarnak Minden egyes manusnak, akik szembejönnek velük, kivétel nélkül tetszeni. Nincs szükségük fütyülészésre, szexista megszólalásokra, egy-két gyorsmenetre való felkérésekre.

Tudjátok, mit? Játszunk egy igen elbaszott logikai játékot! Jó szívvel és odafigyeléssel sütöttél egy raklapnyi sütikét. Miért? Mert szeretsz sütni és cukrászmestert megszégyenítően finomak a tortaszeleteid! Szóval, viszel magaddal párat, hogy megkínáld a barátaidat, akik szintén odavannak a süteményeidért. De aztán random odacammog melléd egy ürge, felzabál egy sütit, kérdezés nélkül - mire te, helytelenítő ábrázattal az arcodon próbálod tudatni vele, hogy nem ez volt a legudvariasabb húzása. Persze jön a csattanós válasz, miszerint: "Nem azért vannak a sütik, hogy megegyük őket?". De, de bizony. "Akkor nem hibáztathatsz azért, mert megettem egyet!". Na de az az én sütim volt; az enyém. Én vettem meg a hozzávalókat, fáradoztam vele és díszítettem fel. Így Én döntöm el, kinek adok belőle, és nekem Nem Kötelességem mindenkinek elosztogatni a fránya sütimet!

Tudjátok, ez az egész kicsit olyan, mintha egy nő, aki szexuálisan vonzó - vagy rosszabb, vonzó és tud róla - elveszti a jogot, hogy egyenlő félként, emberként kezeljék. Tárgyként kezdenek tekinteni rá, és úgy tesznek, mintha nem lehetne őket okolni ezért.


"Ha meg nem venném észre az lenne a baj." Kinek? Kinek lenne baj? Mindenhonnan az fröcsög, hogy a férfiak a (helyettesítsd be, amit szeretnél) nőket szeretik. A férfiak ezt szeretik. A férfiak azt szeretik. - Kuss. Senkit, nem érdekel, ugyanis a nők élete Nem a férfiak körül forog.


"Csak jelzem, van férfi nemi szerv műanyagból, gumiból is, amit bizonyos helyeken be lehet bszerezni és óriási divatja van (vibrátor)." Csak jelzem, van női nemi szerv, végbél és mélytorok műanyagból és gumiból is, amiket bizonyos helyeken be lehet szerezni és óriási divatja van. Te minek neveznéd egy nemi szerv, végbél és torok szándékosan tárgyiasított változatát?

2014. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek a 11-es válaszolóval. Kár ezt tagadni lányok 30 fölött már nagyon lógnak azok a csöcsök, az arc megcsúnyul, a nők mentális állapotáról már nem is beszélve így esélyetek sincs a 17-18 éves friss pipikkel szemben. Abban meg ne reménykedjetek hogy a férfiak is megöregszenek mert ez nem lesz mindig így. Egyre fejlettebb lesz a tudomány de a ti ártatlanságotokat, sima bőrötöket ez se tudja majd visszahozni. Szívás.
2014. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%
#13 Ezt provokációnak szántad?
2014. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez az igazság. Nektek nőknek túl nagy hatalmotok van amit önző módon a saját céljaitokra használtok fel. Azt hiszitek ez örökre így lesz?
2014. ápr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

19:37


Gyenge próbálkozás volt részedről!

Ennyi hülyeséget, kár volt összeírnod.

Előtted a srác intelligensen leírta a -helytálló- véleményét.

Kár volt fröcsögnöd itt össze-vissza...


De nagyon röviden leírom, hogy női aggyal is feldolgozható legyen az infó:

Azért dugja a sok 40-50 éves férfi a fiatal kis pics á kat, mert M E G T E H E T I !!

2014. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Most èn ebből igazából annyit szürtem le, ha férjhez megyek. És eltellik 20-30 èv akkor is ugyan úgy kell kinèznem ès nyújtanom, mint most 23 èvesen? Ha pedig a gyerek/ek után megváltozik az alakom gyorsan vissza kell szereznem a mostanit? Felmerül a kèrdès is bennem, ha így megkaphatok szinte bárkit, akkor minek küszködjek egy valakivel? Mièrt dolgozzak annyit egy kapcsolaton, ha kèsőbb úgy is pofára esès lesz?
2014. ápr. 4. 11:17
 18/27 anonim ***** válasza:

#13


Looooooool :D :D :D


Ennyi sületlenség magadból jön, vagy végeztél hozzá "kutató munkát" is :D

2014. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#16 Miért nem pucsítasz be és nyalod ki a seggét?
2014. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Girgoy ***** válasza:
93%

Kérdező! Azt nem szűrted le, hogy a mi kultúránk is infantilis és ragaszkodik az elmúló dolgokhoz, azért kapsz ilyen válaszokat? Ébredjünk már fel, mint mondtam, vannak olyan kultúrák, ahol az öreg kor is érték. Ezt kell megtalálni. Nem kell egy 60 évesnek úgy kinéznie, mint egy 20 évesnek, mert ebben a korban egészen más számít erénynek - és nem is kell ilyen partnert keresni, mert a 40 évvel fiatalabb emberekhez egy noprmáls idős emebrnek más viszonya kell, hoyg legyen! Egy 60 éves férfi legyen bölcs, egy 60 éves nő meg jóságos. (Ha a legfőbb erényt akarom megragadni, de persze más értékeket is fel lehet sorolni). Egy 60 éves, aki úgy viselkedik, mint egy 20 éves, az egyszerűen egy infantilis hülye. Akár viselkedésre, akár külsőre akarja majmolni a fiatalokat. Jujj, láttam én ám erősen sminkelt, fittnessterembe járó 40-50 éves k*vákat, egyszerűen hányinger! Minden normális emebr borzad és menekül tőlük! Aki meg 60 éves, az vegye tudomásul, hogy 60 éves, kész, nem áll peckesen már a lomposa, de nem is a lomposával kell törődnie ilyenkor, hanem hogy azt a nagy élettapasztalatot, amit eddigre szerencsés esetben felhalmozott, hogyan adja tovább az ifjabb generációnak. Számos kultúrában (főleg keleten) kifejezetten dicsőség az ősz haj, ekkor néznek fel igazán az emberre, ekkor van igazán tekintélye, hatalma, ekkor számít nagynak. Senki nem azt várja el az öregektől, hogy fiatal húsok után rohanjanak, azt megvetik. De azt se várják el, hogy ekkor ők nagy "egzisztenciával" vagy bármi más olyan értékkel, eszközzel rendelkezzenek, amivel a fiatalabb korosztálynak illik rendelkeznie. Az öregeknek már nagyon nem kell magukkal törődniük, nem kell, hoyg karriervágyuk legyen, nagy egzisztenciát teremtsenek, a létharc győztesei legyenek, stb., így természetes, hogy jobban mások felé tudnak fordulni és önzetlenebbek tudnak lenni. Azt várják el tehát tőlük a nomrális kultúrákban, hogy legyenek nagytudásúak, képesek legyenek jó tancásot adni, segíteni, sőt, önzetlen vezető pozíciót betölteni a társadalomban és a személyes kapcsolatok szintjén is. Egy normális társadalomban egy öreg vezető nem a saját karrierjét építi a politikában, hanem tényleg az ifjak vezetésének tekinti szerepét halála előtt.


Az a baj a nyugati és hasonló defektes kultúrákkal, hogy nem látják meg az öregkor erényeit, nem hajtanak erre, csak belehajszolják abba az embert, hogy erőszakot tegyen a természetes érésen, hogy tudatosan éretlenül viselkedjenek. De ha szembenézel a valósággal - de komyolan, nézzük csak meg egy egyszerű kísérlettel! - akkor azt látod, hogy nem az az öregember/asszony szép, aki még mindig kenifeni magát, vén k*vaként vagy kecskeként néz ki és viselkedik, ha megnézzük, ezek az emebrek nem szépek! Öreg korban a JÓ emberek a szépek! Öreg korunkra jobban kiül, elmélyül az arcunkon a lelkünk állapota. Aki mogorva, undok, az öregkorában borzalmasan, rondán néz ki! De aki jóságos, vidám ember, az öregkorában kifejezetten szép! Az emberek persze nem törekednek a mi kultúránkban a lelki szépségre, az erkölcsi erényekre, így elég kevesen lesznek öregkorukban természetesen szépek. Erre épül rá a kozmetikai ipar a maga hazug ígéreteivel, illetve az az infantilis kultúra, ami csak a fiatalkor erényeit tartja értéknek. No, de nem szaporítom a szót, itt egy nagy kulturális probléma van, a lényeg az, Kérdező, hogy Te csak nyugodtan házasodj meg és ha idősek lesztek, akkor találjátok meg azokat az erényeket, amik az idős kor erényei, amik az idős embereket széppé teszik. Mert NEM a felnövés és megöregedés a fájdalmas, abból ki lehet hozni a jót, a szépet; az igazán fájdalmas mindig az (és ezt kismillió tapasztalat mutatja), ha valaki nem akar felnőni és megöregedni. Ez hihetetlenül fájdalmas, sőt ön- és közveszélyes dolog, és nagy árat fizetnek ezért az emberek!

2014. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!