Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfenyegettek, mit tegyek?

Megfenyegettek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kamu profilról: viselkedni aki megtanít ez a neve, kaptam egy olyan levelet, melyben konkrétan életveszélyesen megfenyegettek, nem tudom ki volt az illető, és hogy miért kaptam ilyet, szóltam egy családtagomnak, de ő azt mondta, ne tegyek feljelentést, de én félek.
2014. márc. 13. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt sem tudja, hogy ki vagy. Nem kell félj tőle. Akitől félni kell nem fog fenyegetni.
2014. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
olyanokat írt, hogy kivereti a fogsorom, közel lakik hozzám stb... de nem értem miért kaptam ilyet?
2014. márc. 13. 13:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Aki névtelenül fenyegtőzik attól nem kell félni.
2014. márc. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Állítsd be, hogy csak ismerősök tudjanak üzenetet küldeni. Ettől függetlenül tehetsz feljelentést.
2014. márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ki lett nyomtatva a szöveg, és testvérem elviszi egy rendőr ismerősének megmutatni, mert amiket leírtak benne, olyan szinten durvák voltak, mellyel akár börtönbe is kerülhet valaki,ha fenyegetőzik, kb. 1 órába telt, hogy lenyugtassanak a munkatársaim is. nem értem emberek miért csinálnak ilyet.
2014. márc. 13. 14:49
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

szerintem a legundorítóbb belekeverni a zsarukat,főleg hogy elhúznák az ügyet,sőt talán semmi nem lenne belőle.

ha tudod hogy ki az,intézd el magad,főleg egy ilyentől nem kell félned,csak magyaráz.

2014. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A rendőrök úgy se fognak csinálni semmit.
2014. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
pár hónappal ezelőtt egy roma származású férfi kezdett ki velem, szépen megírtam neki, hogy én nem akarok vele. utána ő pocskondiázott ott le engem, tiltottam. mint kiderült a kamureget ő csinálta. úgyhogy az ilyen embertől inkább félek...
2014. márc. 13. 16:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Fel lehet jelenteni ,de az a rendőrség aki tettleg bántalmazás esetén is azt mondja hogy amíg vér nem folyik ,ki nem megyünk ,az egy fészbukos levélkével szerinted mit fog kezdeni?
2014. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem se érdekli a rendőröket. ha valami távoli kanos cigány, akkor ki kell röhögni. ha tényleg a közeledben lakik, akkor bandát kell kovácsolni. főleg ha vidéki vagy, mert ott senki nem véd meg titeket.
2014. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!