Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtok linkelni személyiség...

Tudtok linkelni személyiség tesztet?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudom eldönteni, mi legyek, minden érdekel, és arra gondoltam, így fakt választás előtt, kitöltenék egy-két ilyet, hátha megtudom, mi való nekem. Csak eddig még nem találtam.

2014. febr. 6. 23:42
 1/4 T. Zoltán válasza:
2014. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem lesz semmi bajom, ha megadom az adataimat, ugye?
2014. febr. 8. 14:46
 3/4 T. Zoltán válasza:
49%

Felhívnak majd egy időpont egyeztetés miatt, mert ennek a tesztnek a kiértékelése egy személyes tanácsadás keretein belül történik. Ott egy tesztértékelő, veled együtt dolgozva megkeresi azokat a pontokat amikben nagyon jó vagy és azokat amikben egy kicsit javítanod kellene és te is érzed, hogy azon a területen nem boldogulsz elég hatékonyan.


A tesztértékelő tanácsokat ad majd, hogy mit tudnál te magad tenni, hogy javulásokat érj el azokon a területeken, és felajánl majd egy két dolgot amivel hatékonyabbá tudod tenni a javulásokat.


A felajánlott dolgok már nem ingyenesek, de nem is kötelezőek. Ha élsz velük akkor gyorsabban érhetsz el javulásokat. Ez esetben kitöltesz egy hivatalos adatvédelmi nyilatkozatot és csak is ekkor tárolhatják az adataidat hatvan napnál tovább. Ez a magyar törvény.


Ha kitöltöd ezt az adatvédelmit, még mindig kérheted, hogy információkat, leveleket, csak emailban kérsz, vagy nem is kérsz egyáltalán.


Összefoglalva: bajod nem lehet belőle, maximum megtudhatod, hogy ha van olyan megoldandó feladatod(szándékosan nem írtam problémát), amit már régóta nem tudtál hatékonyan megoldani, akkor az miért van és ha elég kitartó vagy, és meghallgatod a tanácsokat, esetleg még a felajánlott dolgokkal is élsz, akkor gyorsan megoldod azokat is.

2014. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 polyakeszter válasza:

Sziasztok!

Olyak személyeket keresek, akik már dolgoznak. (akár Diákmunkában vagy gyakornokként is)

kb. 15 percet vesz igénybe.

Kérlek tlöltsétek ki!

[link]


Hivatalos pszichológiai személyiségteszt kiértékelést adok érte INGYEN!

2014. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!