Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám a memóriámból...

Hogy tudnám a memóriámból kitörölni egy ember emlékét?

Figyelt kérdés
Sok szenvedést okozott nekem úgyhogy muszáj csak hasznos válaszokat kérek

2014. jan. 29. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

felül kell írni új élményekkel.

nekem egy szerelmi szakítás után kb 20 nőt kellett megdöngetnem,hogy talpra álljak.

de közben az új élmények miatt tapasztalatokat is szereztem,ahogyan új ismeretségeket is és persze új barátnőt is.

2014. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha szenvedést okozott és még mindig szenvedést okoz az emléke is akkor nem élted meg kellő súllyal a szenvedést, és/vagy nem értetted meg, hogy miért. Pl.: Ha nem érteném, hogy anyám azért akarja, hogy mennyek olyan munkát végezni ami számomra szenvedést jelent mert ő az élet tekintetében nem lát más alternatívát mint a tökmindegy, hogy milyen munka, csak munka legyen, akkor bosszantana ez a megnyilvánulása, de mivel tudom, hogy a munkában megfáradt szelleme már nem képes befogadni azon gondolatot, hogy a munkának boldogítania kéne, ezért nem haragszom rá. Megértettem, hogy hiába magyarázok neki, nem tudja befogadni, és ennyi.
2014. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az emlékeket bármennyire igyekszel nem lehet elfelejteni. De úgy sikerülhet ha nem törődsz a múltál, ezek már mind megtörténtek és bármennyire is fáj már nem lehet visszacsinálni. Igyekezz minél több jó emléket szerezni amik meggátolnak abban hogy a múltra gondolj. Mindig foglald el magad hogy ne legyen időd ilyenekre. :)
2014. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy pisztolyból kilőtt golyóval. Az tuti, csak hát bizonyos szempontból nem túl előnyös.
2014. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!