Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki kölcsönad valakinek...

Ha valaki kölcsönad valakinek valamit, és az illetők időközben összevesznek, de még mindig ott van a másiknál a felül említett kölcsönadott tárgy. Akkor annak kéne értemennie, aki kölcsönadta, vagy annak kéne visszahoznia, akinek kölcsön lett adva?

Figyelt kérdés
Szerintem én szívességet tettem azzal, hogy kölcsönadtam, így megérdemelném, hogy ne nekem kelljen visszahoznom.
2014. jan. 16. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mit adtál oda? Az etikett azt diktálja, hogy ő vigye vissza, de nem fogja egyhamar, úgyhogy inkább menj el érte te. Ez viszont függ attól, hogy mit adtál oda neki ( mármint, hogy mennyire fontos, megéri-e várni ). Ha egy tv, monitor, valami ilyesmi, akkor menj érte, viszont ha nem is tudom pl. 1 headset ( 28 000 Ft-ért nem tudom mit vettél ), akkor ráér.
2014. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ebook :/
2014. jan. 16. 16:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Két hülye egy pár tipikus esete. Legyen már neked több eszed. Odamész, elkéred és viszlát, többet nem teszel neki szívességet.
2014. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!