Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar a lányok többsége...

Miért akar a lányok többsége cérnavékony lenni?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem értem meg. Van egy nő ismerősöm, aki nagyon vékony, de tényleg, viszont jó kis alakja van. És azt mondja, hogy ő dagadt, és több barátnője is, hihetetlen formás karcsú alakjuk van de ha van egy kis irtó picike, miniatűr husi rajtuk már elkezdenek szószerint "nyafogni", hogy milyen dagadtak. NEM ÉRTELEK EGYSZERŰEN TITEKET!!!!!!! :D Vékony az legyen, akinek alapból olyan az akata, mert annak áll jól. Fogadjátok már el magatokat. Amúgy meg egy Nőnek igenis legyen NŐIES ALAKJA. ( olyan amin van mit fogni )

Pl:. ilyen alak nekem a tökéletes

[link]


(És már erre azt mondják, hogy duci, megáll az eszem. )


Kérlek magyarázzátok el nekem


24/F


2014. jan. 13. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Hogy legalább a kutya játszon velük
2014. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a butaságra nincs magyarázat.

Én mondjuk a képen szereplő nőénél jobb alakot elképzelni nem tudok, sajnálom :D

22/F

2014. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy szó: média
2014. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A többiek válaszával egyetértve még olyan válasz is létezik sajnos, hogy: mert szexmunkások ... és ezt nem azért írtam, mert erkölcstanár vagyok :). Azok a csajok, akik mindig csúcs testtel-hajjal-sminkkel-körömmel jelennek meg mindenhol azok sajnos sok esetben a "huncut diáklányok vagyunk, várunk a lakásunkon" jellegű hirdetések mögött állnak és űzik az ipart és/vagy pénzes és rettentő naív 40-60 közötti pénzes férfiakat kopasztanak le és rombolják szét az addig kellemes házasságukat.
2014. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ők, a szexuális témában nagyon ott vannak. De egyiköjüket megvédem, ő neki komoly kapcsolata van a 2. És az első komoly kapcsolatában szeretkezett előszőr. Ennyire ismerem. Viszont másik lány, aki bejön nőknek mert vékony, ő mondott nekem dolgokat, amiket én nem dijjaznék egy nőben. Sőt még csak nem is dicsekednék vele...
2014. jan. 13. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Az anorexia gazdaságos.. :D

Szerintem a médiába azért reklámoznak vékony lányokat hogy mert sokan hasonlítani szeretnének úgyis hozzájuk és akkor nem lesz annyi elhízott. -Bár ez néha visszafelé sül el.

2014. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen 6-os és sokszor betegségekre is hajlamosabbak. Mindig jó, ha van az emberen 5-10 kg plussz, attól még szexis vagy.
2014. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert ezt látják mindenhol. És ha a többség vad fogyókúrákba kezd és lefogy, akkor meg a normális lányok fogják kövérnek érezni magukat a gebék mellett.
2014. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is sok ilyen lány ismerősöm van, aki kb úgy néz ki, mint akit a képen linkeltél, és azt mondja hogy dagadt, meg van rajta felesleg... az ilyeneket én se értem!
2014. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindenhol azt nyomatják, hogyha van rajtad súlyfelesleges, akkor már senkinek sem kellesz. 15/L
2014. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!