Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves Férfiak! Felelnétek nekem?

Kedves Férfiak! Felelnétek nekem?

Figyelt kérdés

Néhány hete azonos címmel tettem fel kérdést, és nagyon érdekes válaszok érkeztek.


A mai kérdése(i)m a következő(k):


Milyen számotokra az ideális nő? Vannak-e alapfeltételek? Mik a komoly elvárások? Vagy elég csak a szeretet? Csak elvárások vannak, vagy van mögötte szerelem is? A nő tényleg a konyhába való? Vagy egy csodálatra méltó egyéniség? Vagy csak a férfiak bájos és butuska kiegészítője?


2014. jan. 7. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezer ilyen kérdés volt már, lehet keresgélni.
2014. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bumbi02 ***** válasza:

A kérdésre a válasz: az az ideális nő, aki összhangban van magával.. Lehet felőlem 70 kg-s is, ha az áll jól neki, és hiába 40 kilós, ha egyszerűen ijesztően soványnak tűnik.(pl van aki 40 kilós, de nem néz ki annyira piszkafának)... Ennyit a külsőről.


Belső: legyen nőies.



A konyhát tekintve... Szívesen beengedem ha be akar jönni,de azt alapvetően saját felségterületnek tartom (kivéve a mosogató környékét..;))..: )



Ezek az elvárások, aztán ha jön a szerelem, akkor kb minden elvárást felburít, és pont nem fognak számítani, hogy az ember miket gondolt a "nagy ő"-ről előzőleg.Hanem az elvárásait hozzáigazítja a Nagy Ő-höz.

2014. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
legyen jó sportoló, ne legyen csúnya. Kész. Na meg lehessen vele hülyéskedni.
2014. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!