Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent pont az, mikor egy...

Józsi91 kérdése:

Mit jelent pont az, mikor egy emberre azt mondják hogy ki van égve, nem italok vagy drogok használata miatti kiégésre vagyok kíváncsi, hanem milyen más kiégések vannak és milyenek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet égni a munkától is. Nem érzi kreatívnak magát, úgy érzi, nem tud előrébb menni a munkájában, elfáradt, nem sikerül semmi, csak hajt, de már nem élvezet, és nem is jut előrébb.
2014. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A semmittevéstől és az unalomtól is ki lehet égni. Itt vagyok pl. én 20 évesen nem találok munkát, hiába keresek, az ismerőseimmel fény évente egyszer találkozom, a hidegben még sétálni sem tudok és már egy ideje úgy érzem, mintha kimosták volna az agyam, nincsenek céljaim.. ilyesmi. Ez most nem panaszkodás akart lenni, csak egy példa, hogy ilyen fajta kiégés is van.
2014. jan. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha az embernek sok/hosszú párkapcsolata volt és vége lett, és most nem tud már újat összehozni.
2014. jan. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkától nekem is volt. Egy idő után eljött az a pillanat, amikor már nem nyújtott semmi újat, azt éreztem, hogy ugyanabban a mókuskerékben vagyok évek óta, és maradok is itt.
2014. jan. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
34%
le leszek pontozva, de a fényév hosszúság mérték:(
2014. jan. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

épp akartam mondani


Fényév távolság :)

2014. jan. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fényévente :DDDDDDDDDDDDDDD ezen nevettem, bocsi
2014. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. ;) És ne piszkáljátok a fényévért mindenki elszólhatja magát néha, olyankor nekünk sem esik jól.
2014. jan. 7. 02:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!