Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Scott Hoying tenyleg meleg?

Scott Hoying tenyleg meleg?

Figyelt kérdés
Nem mintha bármi problémám lenne a melegekkel, csak a starity-s oldalán azt olvastam, hogy Kristi Maldinaldo-val jár, amíg nem láttam egy kommentet...

#scotthoying
2013. dec. 30. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. "ár jú géj?"
2013. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hű, hogy ez mennyire nem volt vicces! :)
2014. jan. 1. 18:36
 3/6 anonim válasza:
A starity-s oldal szerkesztője ezek szerintem nem túl up-to-date, Scott NEM jár Kirstie-vel, még talán 16 éves koruk körül, gimiben kavargattak, egyébként nagyon jó barátok. Scott valószínűleg meleg, vagy legalábbis biszexuális. Nagyon sok pletykát hallani róla, a legutóbbi szerint, amit már több oldalon is olvastam, Mitch Grassi-val januárban össze is házasodtak. Mivel erre nincs bizonyíték, sem arra, hogy valójában meleg, várhatunk addig, amíg ő maga be nem jelenti. Addig csak találgathatunk.
2014. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ment a zöld pacsi :)
2014. márc. 19. 18:38
 5/6 anonim válasza:
Muszáj kijavítanom Kirstie Maldonado* :D És egyébként ne hallgass a starytire mindenféle szart összehordanak mindenkiről és pontatlanok. Mitchel nincsenek együtt, legjobb barátok. Kirstienek pedig már vőlegénye van, Scottal még tényleg gimiben kavartak de ennyi. Scott pedig panszexuális. Remélem segítettem, bár tudom hogy ezeréves kérdés :D
2016. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D

Köszi!

2016. júl. 19. 01:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!