Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a csajnak büdös a szája az...

Ha a csajnak büdös a szája az ciki ha szová teszi neki valaki?

Figyelt kérdés
Üdv van egy ismerösöm akinél az alábbi jelenséget tapasztaltam. Nem emlitettem meg neki de gondoltam azért az mégiscsak pofátlanság volna ha mondanám neki büdös a szád moss fogat! Szerintetek megsértödne ha szóvá tenném? Ahogy elárulja nála fontos a higénia szörtelenit meg miegymás de én ezzel rohadtul nem értek egyet persze hogy a higéniának itt kell kezdödnie nála pfff. És szerintem ez a dolog inkább cikinek tünik hogy erre meg nem figyel.
2013. dec. 22. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem látsz a fogán lepedéket, akkor nem attól van, hogy nem mosta meg. Lehet cukorbeteg vagy más emésztési betegség, és a tüdőből is jöhet. Nem mindünknek kompatibilis a lehelete mindenkiével, ezek a szagok azok, ami alapján párt szoktunk választani.
2013. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ildomos nyíltan szólni neki. Egy névtelen e-mailre szavazok.
2013. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt ne írd bele, hogy moss fogat, mert lehet, hogy mos így is. Írd neki, hogy használjon fogselymet, a nyelvét, mindenét sikálja belül, ne csak a fogait, meg menjel el fogdokihoz is.
2013. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm dohányos az is eredményezheti de én inkább szavazok arra hogy nem mos fogat :D Legalábbis én igy véltem megállapitani ez persze nem biztos hogy hiteles is.
2013. dec. 22. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mos fogat, de ha nem használ fogselymet, akkor ugyanúgy bűzölöghet a száj.
2013. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!