Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni egy lánnyal...

Mit lehet csinálni egy lánnyal, akinél csak saját maga a téma?

Figyelt kérdés
Most mentem 9.-be, mellette ülök. Egész álló nap hol sajnáltatja magát, hol dicséri magát. Mostmár nem csak a suliban zaklat, hanem neten is. -.-" Állandóan azt hallgatom tőle, hogy "ő csúnya, senki sem szereti, legszívesebben elszökne, de sose mondja el ha valami baja van, stb.". És tudom, hogy ezeket csak azért mondja, mert az ellenkezőjét akarja hallani. Aztán folyton azzal dicsekszik, hogy "őt a barátja úgy szereti, ahogy van" és hogy "már a barátja haverjának is bejön", meg ilyenek. Aztán most az új mániája, hogy a suliból hívogatja szüleit, hogy "neki itt fáj, meg ott fáj". Egyszer rosszul lépett, és meghúzta a bokáját (valószínűleg, anyum ilyesmikkel foglalkozik + én is meghúztam már párszor). És most el akar menni a baleseti sebészetre sürgősen, ezért minden szünetben hívogatta az anyukáját a munkahelyén. Amúgy meg nem fájhat neki annyira, ha ugrabugrál, futkározik,stb. Plusz én vallásos vagyok, ő meg ateista. És egész nap külön nekem szidja a vallást meg Istent, holott tudja, hogy rosszul esik. És még én vagyok a hülye. Mát tiszta ideg vagyok tőle. -.-" Mit csináljak?!

2013. dec. 21. 21:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok a kérdés kiírása óta? A 9. után máskor is ültél mellette? Utána már nem sajnáltatta meg dícsérte magát ennyire?
máj. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!