Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet csinálni egy lánnyal...

Mit lehet csinálni egy lánnyal, akinél csak saját maga a téma?

Figyelt kérdés
Most mentem 9.-be, mellette ülök. Egész álló nap hol sajnáltatja magát, hol dicséri magát. Mostmár nem csak a suliban zaklat, hanem neten is. -.-" Állandóan azt hallgatom tőle, hogy "ő csúnya, senki sem szereti, legszívesebben elszökne, de sose mondja el ha valami baja van, stb.". És tudom, hogy ezeket csak azért mondja, mert az ellenkezőjét akarja hallani. Aztán folyton azzal dicsekszik, hogy "őt a barátja úgy szereti, ahogy van" és hogy "már a barátja haverjának is bejön", meg ilyenek. Aztán most az új mániája, hogy a suliból hívogatja szüleit, hogy "neki itt fáj, meg ott fáj". Egyszer rosszul lépett, és meghúzta a bokáját (valószínűleg, anyum ilyesmikkel foglalkozik + én is meghúztam már párszor). És most el akar menni a baleseti sebészetre sürgősen, ezért minden szünetben hívogatta az anyukáját a munkahelyén. Amúgy meg nem fájhat neki annyira, ha ugrabugrál, futkározik,stb. Plusz én vallásos vagyok, ő meg ateista. És egész nap külön nekem szidja a vallást meg Istent, holott tudja, hogy rosszul esik. És még én vagyok a hülye. Mát tiszta ideg vagyok tőle. -.-" Mit csináljak?!

2013. dec. 21. 21:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Kedves kérdező! Viccnek veszed, hogy az ima segít? Milyen vallás ez? Melyik istenben hiszel?"


A sátánizmusról még nem hallottál? Az is egy vallás. Vagy pl a tudomány is egy vallás (tele van újra és újra felülírt hipotézisekkel, meg a "hiszem, ha látom" materialista hitű hozzáállással).


Franc se érti a vallásokat, komoan' mondom... Minek hinni? És minek hitetlennek lenni? Ezt sose értettem... na de hát mindenki úgy b.assza el az életét felesleges dolgokkal, ahogy akarja - szíve joga.

2013. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Komolyan mar,ez csak egy egyszeru baratnos kerdes volt,ti meg rogton raakadtok egy szora!!
2013. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

a lány irányítja a beszélgetéseket,a témát,te meg hagyod.

a fejedre van nőve.

értelem szerűen el kell tőle venned a kontrollt.

beszélgetések-élőben vagy neten-közben válts témát és erőltesd,hogy arról beszéljetek ami téged érdekel.

és ha kitartó vagy és megingathatatlan,mert tuti megpróbál majd megakasztani-teszteli a kontrollod-akkor átveheted te a domináns szerepet tőle.


full primitív példa-

ostobenkó-jhaj olyan csúnya vagyok:(

te-tegnap láttam egy tök jó filmet amiben...

o-jaj hagyj már a filmmel,amikor nem látod,hogy rossz kedvem van.

t-szóval a főszereplő gladiátor olyan szinten levágta a fejét a másik gladiátornak,hogy...

o-te ilyen filmeket nézel?

t-ha mindig közbevágsz,akkor nem mondom el,hogy mi lett a vége.


és kész,a te témád győzött nálad a kontroll.

2013. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

"Plusz én vallásos vagyok"

"És még én vagyok a hülye."


Nos, igen.

2013. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy mindenki ráugrott egy félmondatra.

A csaj egy idióta. Én is ismerek ilyet, mondd meg neki, mi a bajod vele! Először ki fog akadni, de ez az első lépés ahhoz, hogy észrevegye magát!

2013. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Utánozd, és várd meg amíg már idegesíti.
2013. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
Ateista? Helyes!
2013. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Jó ég, nem hiszem el, hogy a válaszolók nagy részének csak az utolsó pár mondatom keltette fel a figyelmét... Nem is az volt a kérdés, hogy ti mit gondoltok a vallásról. Nem kértem, hogy szóljatok be, attól még az maradok. -.-"


Azoknak, akik megértették a kérdést és normálisan válaszoltak, köszönöm!! :)

2013. dec. 23. 12:27
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
fac hiányuk van
2014. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
én személy szerint lecsapnám, de tudom hogy ez nem jó megoldás XD szóval csinálhatod azt is, hogy szünetekben felveszed a fülhallgatódat, hogy azt higgye zenét hallgatsz (vagy hallgass zenét igaziból), órákon meg gondolom csöndben van (?). a neten meg egyszerűen ne nézd meg, ha látod hogy ír.
2014. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!