Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírok ok nélkül?

Miért sírok ok nélkül?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy egyébként nem vagyok érzelgős lélek, példának okáért filmeken soha nem tudtam sírni, maximum akarattal, hogy ne kérdezzék meg kétpercenként azt, hogy "téged miért nem hat meg?". Könnyen pótolok embereket, általában nehezen hiányoznak. Ritkán bízok meg bárkiben, ezért általában a problémáimat nem mondom el senkinek, hanem megtartom magamnak. Egyrészről, mert az enyémek, másrészről kimondva pedig eltörpülnek, és hülyeségnek tűnnek. A szüleimet is kizártam az életemnek ennek a részéből, mivel anyukám az első veszekedés során előszeretettel hány fel nekem mindent, amit valaha is elmondtam neki. Tehát miután benne felismertem azt, amit a társadalmi réteg egyik legaljának tartok, úgy gondoltam, hogy nem óhajtok vele ilyen jellegű témában dialektust folytatni. Egyébként szeretem. De ez most mellékes. A kérdésem az, mint fent is leírtam, hogy miért sírok néha ok nélkül? Az utóbbi időben levert vagyok, egyébként járok ki rendszeresen, tehát nem ülök itthon, csak úgy amikor egyedül maradok akkor sokszor midenféle oknélkül sírógörcsöm van. Amikor az ember ideges, akkor érez valamit a hasában. Rendszeresen ilyent érzek, pedig azt hiszem nincs már okom arra, hogy stresszeljek. IX-es vagyok most egyébként, ha esetleg ez fontos lehet, plusz rengeteget alszom. Délután 2-3 órát, olyan 11-kor vekszem, és többnyire 5:40-6:00 között kelek fel.
2013. dec. 18. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A sok elfojtott érzelem akar kitörni. Én se sírok sosem, de néha rám is rám jön. Ez amiatt van, hogy visszatartod. (Ezzel nem arra célzok, hogy nyafogós fiúcska legyél).
2013. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez egyértelmű: nagyon mély fájdalom van benned, amit nem adsz ki magadból
2013. dec. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megoldás van azon kívül, hogy kiadom? (Nem szívesen tenném.)
2013. dec. 21. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is ugyanez van,hogy csak úgy elkezdek sírni,ok nélkül.

Ez már nagyon sokszor előfordult velem,mondjuk tegnap is.

Ültem a gép előtt,és csak úgy elkezdtem sírni.

Nem tudom,hogy mitől van,de kezd egy kicsit idegesíteni.

2014. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!