Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljunk? Be akarnak...

Mit csináljunk? Be akarnak törni hozzánk, nagyon félek.

Figyelt kérdés
A szomszéd mondja, hogy 3 cigány tegnap a kerítés előtt állt és nézte a ház mögé letett hosszú létránkat. Máshová nem fér el és le van lakatolva. Félek, hogy megmérgezik a kutyánkat is. Mit tegyek a házon van kamera este is szed. Ki is van írva nagy betűkkel.
2013. dec. 11. 15:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
8%
Menj pszichiáterhez ! Ha valaki ránéz a házadra, attól nem akar kirabólni.
2013. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a létrát nézték, hanem azt, hogy van-e vas amit elkérhetnek. Legalábbis akkor szoktak bámészkodni a házak előtt, amikor vasaznak.
2013. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Vigyázzatok nagyon. Előfordulhat, a cigányoknál meg főleg, hogy azért néztek be. Hiszen a cigányok már kölyökkoruktól kezdve lopnak. De ha az én kutyámat mérgezné megy egy cigó, az addig lélegezne, az biztos.
2013. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem biztos, hogy azért nézték a házat, hogy kiraboljanak. Azért nem kell azonnal rémeket látni!


Az mit jelent, hogy a kamera "szed"?? Esetleg "vesz", nem??

2013. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Legyetek résen nagyon, és mihelyst gyanúsat észleltek, zavarjátok el őket! Megkockáztatnék egyfajta őrséget is, hogy mindig legyen valaki éberen, mert ezektől bármi kitelik. :-( Sajnos "ők" bármire képesek, akár csak pár forint reményében.
2013. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Szedjél nyugtatót.

Nyugodj le.

Kapcsold ki a számítógépedet, csinálj valami olyan dolgot, amit szeretsz.

Például menj el moziba. Hidd el, nem lesz semmi baj. Nyugi. Ha most ügyes vagy, nem leszel utolsó rasszista jobber. Csak rajtad múlik.

2013. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
#3 vagyok. Miért lettem lepontozva? Ez van. Lopnak. Kis cigány kölyök az utcán a nénikéket kirabolja. Hozzánk is másztak már be. A német juhászom majdnem széttépte őket. Szerencsére ott voltam, bár nem lett volna kár értük. Egy semmirekellő ingyenélő banda. Undorítóak.
2013. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy visszanéztem a kamerát, jó fél óráig itt álltak és bámultak hátra mutogattak, forogtak a szomszédoknak és 3-an voltak. Sok hátul a fémhulladék, régi vasak, radiátorok, csomó létra ...
2013. dec. 11. 16:11
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Látom nem sok borsodi kommentelő van itt:)
2013. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
de annál több raszista.
2013. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!