Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az természetes, hogy megijed...

Az természetes, hogy megijed valaki a hirtelen dolgoktól nem? Miért kell ezért szívatni?

Figyelt kérdés

egyszer mentem haverokkal az utcán, és a sarkon a ház mögül ugye kifordult egy ember, de ilyen váratlan volt az egész, meg nem is ffigyeltem, és megijedtem.

És azóta ezen röhögnek a haverok, és piszkálnak.

Hírtelen elém lépnek a szekrény mögül, meg a zacaskót kipukkasztják, meg ülünk csöndben, és bevágja alamelyik auz ajtót.

Én meg ugye megijedek, mert csönd után egy hirtelen puffanás...

És ezen röhögnek.

ÍDe ez terméseztes nem? Hogy az ilyen dolog ezt reagálják belőlem nem?

Én legalább végig merek menni egy sötét erdőben egyedül, ezek meg mindegyike mikor mondtam, hogy vágjuk le az utat erre az erdőben, nem mert, és inkább ment egy kerülőt...



2013. dec. 3. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, egy idő után majd megunják ezt a poént is. :) Természetes, ha az ember megijed néha, ez mindenkivel előfordul. Velem is megesett hogy egy métert ugrottam sikítva mert a nagy csendben rámugatott egy kutya, én meg pont el voltam mélázva és a frász rámjött. :D Te is ijeszd meg őket, talán elmegy a kedvük. x3
2013. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!