Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Online kitölthető TCI személyi...

Online kitölthető TCI személyiségteszt?

Figyelt kérdés
A héten voltam egy állásinterjún, ahol TCI (Temperament and Character Inventory) személyiségtesztet töltettek ki velem, amin sajnos elbuktam. Nem mondták meg azonban, hogy milyen tulajdonságom jött ki a tesztből, ami miatt elküldtek. Kerestem online kitölthető teszteket, de nem nagyon találtam. Amit találtam az ilyen reklám volt, ahol a végén a telefonszámot kérték el. Kérem aki tud értelmes TCI tesztet online, az küldjön!

2013. nov. 29. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

egyszer én is elbuktam egy ilyen teszten és csak úgy tudtam meg,hogy min,hogy egy már ott dolgozó ismerősöm megnézte az eredményeket.

nekem az volt odaírva,hogy nehezen vagyok befolyásolható,túlzottan önálló a gondolkozásom és akár agresszívé is válhatok ha kontrollt akarnak gyakorolni felettem.valami ilyesmik voltak.

2013. nov. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én is erre gyanakodtam, mert ezek teljesen igazak rám is. Persze nem bánom ezt, mármint én egyetem a tanárnak is megmondtam, ha szerintem baromságot oktatott.
2013. nov. 30. 00:35
 3/3 anonim ***** válasza:

amúgy ennek a tesztnek a céges változatát nevezik birka tesztnek is.

a jó birkák át mennek rajta.

de egy olyan ember akit a pénz érdekel elsősorban,nem a céges bulik meg a jaj mi egy csoport vagyunk,egy kollektíva és a sikerért képes mindenre azok el fognak bukni,mert ezeket az embereket nem lehet birkaként terelgetni egykönnyen,kihasználni meg főleg nem.

főleg erre az utolsó dologra kíváncsiak igazából ezzel a tesztel.

2013. nov. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!