Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oxfordi Képességelemzés. Mit...

Oxfordi Képességelemzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem a tesztet. Nagy butaság volt. Késöbb megtudtam, hogy ez valami szcientológiás vacak. Azt írták, hogy felhívnak és egy megbeszélt találkozón ismertetik a végeredményt. Mit lehet tenni? Van-e valamilyen mód a "visszalépésre"?

2013. jún. 30. 16:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 14 éves vagyok. Soha nem szoktam megadni az adataimat ez volt az egyetlen eset, de már megbántam... Itt is olvastam kérdést miszerint a telefonodról leveszik a pénzedet. Hogyan lehet elkerülni az ilyesmit?
2013. jún. 30. 16:57
 2/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nagy butaság volt. Ha felhívnak, mondd meg, hogy részedről tárgytalan, ne is keressenek többet, és mindenképpen szólj a szüleidnek is, mert jó esély van rá, hogy ennek ellenére zaklatni próbálnak.

Ja, és ne menj el semmilyen találkozóra, náluk nem a képességelemzés, hanem a pénzbeszedés céljából történő behálózás a cél.

Ha pedig nem hagyják abba, és tovább hívogatnak -> szüleidet kézen fogod, és besétáltok a rendőrségre zaklatás miatt feljelentést tenni.

2013. jún. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem áll módomban elmenni a találkozóra. Még ne hívtak, remélem nem is fognak és más sem fog történni. Van mód esetleg email-ben lekoptatni őket?
2013. jún. 30. 17:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Leiratkoztam, hogy ne küldjenek több emailt meg minden és törlik az adataimat. Írtam emailt is, hogy ebből nem kérek. Még mindig fenáll a lehetősége a hivogatásnak? Mit tehetek még ez ügyben. Még nem zaklattak és szeretnék mindent megtenni ennek elkerülése érdekében.
2013. jún. 30. 17:41
 5/12 T. Zoltán ***** válasza:

Szia! Ha leiratkoztál akkor nem fog senki zaklatni. Én azt kérdezném meg, hogy miért töltötted ki a tesztet ha utána nem akarsz semmit tenni. Legközelebb kérdezd meg a szüleidet ha valamit nem értesz magaddal kapcsolatban. A pénzlehúzással kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy inkább azoknak a hozzászólását vedd komolyan amik mellett ott van a hozzászóló neve is, mert ha valaki nem vállalja a nevét egy válaszhoz, vagy hozzászóláshoz az valamiért nem akarja, hogy tudjanak róla és csak az titkolózik akinek "vaj van a füle mögött". Nem kell izgulnod. A Szcientológia betartja a törvényeket és szülői beleegyezés nélkül 18 év alatt senkivel nem csinál még tesztértékelést sem. A Szcientológiában az egyik legfontosabb hittétel a döntési szabadsága az embernek. Ha nem akarsz semmit sem tőlük kapni -sem tesztértékelést, sem hírlevelet- akkor írj egy levelet, vagy hívd fel telefonon a megadott telefonszámot és egyszerűen mond le. Ha a Szcientológia nem tartana fel valamilyen törvényt akkor nem lennének jelen Magyarországon már 20 éve. Inkább azoktól tarts akik semmilyen szervezeti háttérrel nem rendelkeznek és nincsenek bejegyezve sehol hivatalosan. Meg azoktól akik nem vállalják a nevüket.


Üdvözlettel, Tóth Zoltán

zolka.toth@gmail.com

2013. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak egyszerűen kíváncsi voltam, ezért töltöttem ki. Leiratkoztam és írtam levelet is és nem kerestek. Valóban nem zaklattak, de mivel sokaktól hallottam az ellenkezőjét ezért ijedtem meg.

2013. aug. 4. 13:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Oxfordi képességelemzés...

Ezt csak a szcientológusok mondják hogy oxfordi amúgy semmi köze hozzá!

2013. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 T. Zoltán ***** válasza:
Nem Oxfordi a teszt. Hm ez érdekes. Elmondanád, hogy honnan származik ha már jobban tudod, hogy honnan származik mint azok akik használják. Üdv, Tóth Zoltán
2013. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szcientológusoktól!
2013. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 T. Zoltán ***** válasza:

Azt értem, hogy a Szcientológusok használják, ezt már írtad. A kérdés, hogy honnan származik? A Szcientológia szinte a világ minden részén jelen van, ahogy sok más vallás is. A teszt melyik részéről származik a világnak, ha nem Oxfordból? Bizonyára ezt is tudod, ha ilyen biztosan ki mered jelenteni, hogy nem Oxfordi.

Üdv, Tóth Zoltán

U.I.: a válaszodat előre is köszönöm!

2013. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!