Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi hajtja az embereket abba...

Mi hajtja az embereket abba hogy zöld hajuk legyen, széttetoválják magukat tizenévesen, vagy raszták legyenek?

Figyelt kérdés

Művészi suliba járok (bár én ott egyézségügyet hallgatok) más területet, de főleg a művész szakokon rengeteg kék hajú, zöld hajú, a szivárvány minden színében pompázó hajkoronások vannak. Sokaknak az orra át van fúrva és egy 10 cm fém agyar lóg ki belőle mind2ő oldalról. Rengeteg rasztás van, ápolatlan fejjel, csak úgy jön ki a korpa a hajukból..


Szóval szerintetek mi hajtja egy ilyen tizenéves, huszonéves embert arra hogy zöld hajt csináltasson? Vagy hogy huszonévesen is úgy nézzen ki mint valami földönkívüli?


Nekem csak két fülbevalóm van szóval semmi extrém nincs szükségem rá mert tudom anélkül is hogy különleges, egyedi vagyok!



2013. nov. 27. 09:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
53%

"Miért jó egy felnőtt, érett embernek hogy dilisnek nézzen ki az utcán?"

Ez a te szubjektív véleményed!Viszont kezdem azt érezni,hogy mindenképp provokálni akarod itt az embereket.


Nézd,szerintem te hihetetlenül korlátolt vagy. Már magát a kérdést is úgy tetted fel,hogy van egy nézeted,ami szerinted az etalon,és aki mást gondol,az hülye. Pedig az emberek nem egyformák,erre készülj fel! Mert ha ezzel nem tudsz megbarátkozni,elég nehéz életed lesz.

Bántottak téged a tetovált emberek? Vagy a raszták? Vagy a színes hajúak? Gondolom,nem. Akkor te miért nem férsz el tőlük? Komolyan nincs jobb dolgod,mint hogy azon agyalj,vajon kinek milyen lelki sérülése van,amiért úgy néz ki,ahogy? Minek készülsz te,pszichológusnak?

Amúgy én egy tetoválószalonban dolgozom,ahova értelemszerűen nem tinik járnak.(18 év alatt nem is vállalunk tetoválást). Nem egy embert tetováltam már,és hidd el,egyikük sem volt defektes!!!! Számtalan szebbnél szebb sztorit hallottam tőlük,hogy miért akarnak tetoválást,miért pont azt,mit jelent nekik az,amit visleni fognak a testükön.

Raszta vendégem is volt. Elmondta,hogy a raszta életvitelnél semmi nem áll tőle távolabb. Viszont maga raszta haj tetszik neki,és ennyi. Nem kell ebbe belegondolni semmi lelki sérülést,amit ezzel akar palástolni.

2013. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

A kérdésed provokatív. Ha nem veszel vissza a kakaskodásból, jelenteni fogom.


Válaszolva a kérdésre: az individualizmus korát éljük. Súlyosan szűk látókörű, (ennél fogva) lemaradott vagy. Pont.

2013. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én max a visszavonhatatlan testmódosításokat nem értem, és igen, bosszankodni is szoktam rajta elég durván, de nem fogalmaznék úgy, hogy bosszant (a bosszankodom a helyes, el kell ismernem). Legszívesebben megértetném a tökfejekkel, hogy nincs értelme, nincs valódi okuk rá, nem lesz jobb tőle, viszont nem ritkán lesz rosszabb, mert sajnos a korlátoltakat nem irthatjuk ki a világból, és ők nem fogják leplezni az indulataikat, miközben meggyőződésük, hogy a fura ember puszta jelenléte okozza azokat. Ezzel nincs mit tenni, emiatt óva intenék mindenkit, hogy esztétikailag vitatható dekorációt alkalmazzon magán, különösen ha végleges módosítás, és legfőbbképpen ha öregen nevetséges lesz, ami marad belőle. Nem bűn szépre törekedni, nem is unalmas, ráadásul a természet is épp ezt teszi, ezért is vagytok ennyire nagyon szépek minden moddolás nélkül, függetlenül minden eltérő meggyőződésetektől.


Viszont hiába értik, hiába bólogat a lelkük, semmi nem változik. És tudod mit? Így korrekt az élet.

2013. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik, van akinek ez van akinek az

Nekem nincs bajom a szivárvány összes színében pompázó hajkoronától sőt nekem még tetszik is, a tetkókkal sincs, én is akarok varratni több helyre is , pc-kel sincs én a szám szélénél akarok 2db-ot ,hogy miért mert mindig is tetszett

A raszta haj nekem se tetszik de nem ítélek el emiatt senkit

Amit én se bírok megérteni azok a veszélyesebb beavatkozások pl szem tekto stb

2013. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van azoknak, akik szerint nem vagy nyitott!! Mit érdekel az téged, hogy másoknak milyen haja van? Én pl. raszta szeretnék lenni, és nem fogok drogozni, a hajuk tetszik, meg az az életfelfogás, ami nekik van (na meg a zene). Szóval ne sértegess másokat, mert ki akarnak tűnni a sok egyforma ember közül, és meg szeretnék mutatni, hogy ők milyenek.
2013. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!