Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkó velem mindenki...

Miért bunkó velem mindenki mióta fogszabályzóm van?! Hogyan reagáljak az egészre úgyhogy minél kevésbé sérüljek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 15 éves. Barna a hajam, a szemem pedig zöld. Azt mondják, szép vagyok, mégis amióta feltették a fogszabályzómat állandó céltábla vagyok...
2013. nov. 25. 17:02
 1/10 Nemko77 ***** válasza:
100%
Lehet az a bunkóság úgy mond nem szándékos, csak azt hiszik jó pofa poénokat mondanak. Ne vedd a lelkedre, mert az nagyon sokat árt, tudom, hogy mondani könnyű, de ereszd fel a füled mellett, nevess rajta, hogy hja, jó poén volt, aztán így hamar unalmassá válik.
2013. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem én ezért nem akartam fogszabályzót... Olyan láthatatlan fogszabályzót nem tudsz csináltatni ez helyett? Vagy éjjelit, kivehetőt, h legalább suliba ne kelljen?
2013. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Krakuta ***** válasza:
100%
ne sértődj meg miatta! Sokaknak az a szándékuk vele,h piszkáljanak. Nevess rajtuk.pl van,akinek nagy a füle,orra,stb...
2013. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amit a 3-mas mond nem hülyeség! Mondd meg Nekik, hogy Neked ez és ez a külső hibád, ami nem olyan, mint egy fogszabályzó, hogy holnap megyek és kiveszem és nincs! :)
2013. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!igyekszem megfogadni őket!:)
2013. nov. 25. 17:22
 6/10 Nemko77 ***** válasza:
Személy szerint nem értek egyet azokkal akik azt mondják, hogy támadj vissza... Kell a konfliktus? Ha téged megbántottak azért nem kell neked is... Különben csak ugyanolyan bunkó leszel, mint ők.
2013. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Krakuta ***** válasza:
támadást nem irtam,csak azt,h ne azt nézze,mit mond,hanem,ki mondja. :D
2013. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztos van aki ezzel piszkálni akar,de nem biztos,hogy mindenki. Lehet csak egy ártatlan poénnak akarja szánni,csak nemtudja,hogy előtte már 100-an elsütötték és neked már bántó.


Ezt hirtelen ahhoz tudom hasonlítani,hogy megbuktam a forgalmi vizsgán. Az elején még röhögtem a poénokon,hogy "egyszerre nem sikerülhet minden" meg,hogy "neked én se adnék jogsit" "ez meglepő?" stbstb,de mikor már a 10. ember sütötte el ezeket kezdtem magam nagyon rosszul érezni,pedig tudtam,hogy nem bántásból mondja,de na. Az embernek rosszul esnek az ilyenek,ráadásul nem tehetsz arról,hogy fogszabályzód van.


Annyit tudok javasolni,hogy mosolyogsz benne már csak azértis sokat és egyik füleden-be másikon ki. Nem kell reagálnod,visszavágnod,mert fölösleges. Ettől te csak szebb leszel majd.


Tudod.. minden csoda 3 napig tart. Mikor megkaptam a szemüvegem és felvettem iskolába majd 1 hétig az volt a téma,bámultak stb,aztán megszokták. Utánna az volt nekik a baj,hogy nem hordtam.


Fel a fejjel!:)

2013. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bumbi02 ***** válasza:
Nevetni is tudni kell ezeken a poénokon, ha tényleg poénosok. Én speciel raccsolok, ezért eléggé kóstolgattak gimnáziumban, de a többség megunta, miután én is poénra vettem az egészet, és tudtam rajta nevetni. ONnantól kezdve már tényleg csak akkor poénkodtak rajta, ha valami nagyon kihagyhatatlan poén jutott eszükbe: ) Szóval működik az a megoldás...
2013. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom: ocsmány vagy, akkor is szép vagy, mivel szép vagy. Téma lezárva! :)
2013. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!