Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen egy ilyen kapcsolat?...

Milyen egy ilyen kapcsolat? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves kissé bizonytalan lány vagyok. Szerintem biszeksz (csak a cenzúra miatt) vagyok, és arra a szeretnék választ kapni, milyen egy kapcsolat egy lánnyal? Én még nem vágyom egyik nemtől se szekszre, de létezik egyáltalán szerelem két lány között,testi kapcsolat nélkül?

2013. nov. 24. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még teljesen normális hogy bizonytalan vagy, de honnan gondolod hogy esetleg biszex lehetsz? Egy lányt szeretsz?
2013. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. Volt már egyszer egy kapcsolatom fiúval, de most megismertem egy lányt,akihez teljesen "úgy" vonzódom.
2013. nov. 24. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha mindkét félnek ugyan azok az igényei (értsd: jelen helyzetben ő sem akar még szexualitást), akkor lehet.
2013. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy, ilyen korban, ha mindkét fél így gondolkozik, teljesen normális a dolog és létezhet ilyen kapcsolat. csak beszéljétek meg őszintén, nem később derüljön ki, hogy a párod nagyon szeretne lefeküdni veled, téged viszont még egyáltalán nem érdekel az ilyesmi.
2013. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
naná hogy lehet :)) és hogy ha mind a két fél szereti egymást, akkor szerintem még működik is.. Ha tetszik egy konkrét lány, akkor szedd ki belőle, hogy esetleg ő is ilyen érdeklődésű mint te, ha ez meg van akkor odadobhatod neki, hogy "tetszenék neked?" és akkor lehetne valami... testi kapcsolat, ha a csókolózás nem számít annak, akkor simán. hiszen 15 évesen nem az első rangú a szehx.. ilyenkor már az is valami, ha egyszer egyszer egymáshoz ér a kezetek, elmentek randizgatni ilyenek... bizonytalan ne legyél, ha valakit szeretsz. ^^ szerezd meg, ha tudod :P nincs csaj akit elcsábítani lehetetlen^^ L/14
2013. nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! Esetleg van valakinek valamilyen módszere, hogy lehet rájönni valaki szexuális identitására? Valamilyen kíméletes módszer, ami után, ha tévedek nem fog nagyon furán nézni rám?
2013. nov. 25. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Az még mindig szexuális orientáció, amire te gondolsz. Az identitás mást jelent.
2013. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

ne pontozzátok le jégsárkányt mert néha neki is lehet igaza és ez pl egy olyan néha :D


egyébként pedig kíméletes módszer? hát...nem kell ahhoz szexelni, hogy kiderüljön, akarod-e azt, vagy sem

de ha majd jársz egy lánnyal, szereted őt, és ez valami hosszútávú dolog akkor később (akár 1-2 évvel később) megérik benned az érzés, hogy te már a testi oldalát is meg szeretnéd élni ennek a kapcsolatnak

legalábbis szerintem

de ez ugyanígy lenne egy sráccal is :)


szóval szerintem, ha tetszik valaki, kezdj el vele járni, aztán úgyis érzed, hogy ebben jól érzed-e magad, vagy nem


(nálam így derült ki elég korán, hogy nem biszex, hanem leszbikus vagyok, nekem fiúval nem ment egyáltalán még maga a járás se, szex nélkül..)


19/N

2013. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és Jégsárkánynak igaza van, elírtam!
2013. nov. 27. 16:00
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátság és szerelem nagyon hasonló érzelmek, hisz egy tőről fakadnak. Ebben a korban különösen nehéz egymástól megkülönböztetni őket. Legalábbis lányoknál. Mindenki látott máe egymásba csimpaszkodó, kézenfogva járó csajokat, igaz?

A puding próbája, hogy megeszik-e. Hogy melyik nem lesz a nyerő, azt még nem tudhatod, de 15 évesen nem is vagy lekésve semmiről. A jövőre vonatkozóan viszont elárulom, nincs az a szerelem, lettlégyen az bármilyen neműek között, ami ne követelné ki magának a szexet.

2013. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!