Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez annyira szar és igazságtala...

Ez annyira szar és igazságtalan! 4?

Figyelt kérdés

Szóval van az az embertípus, aki mindenből ki tudja magyarázni magát és még akkor is mesteri színészkedéssel, cukiskodással, nyalással, határtalan pofátlansággal ad be egy mesét, amikor egy adott esetben mindenről ő tehet. A linkeskedést is úgy tudja előadni, hogy az nem igaz...Rettenetesen sajnálom, hogy nem vagyok ilyen és nem tudok így viselkedni..Azt gondolom és tapasztalom nagyon hosszú ideje, hogy ők járnak jól.. Nagy a szájuk, mindenről értesültek, mindenhová bepofátlankodnak és mindig van mellettük valaki. Egyrészt, mert ő a menő és menő vele lenni, másrészt meg nem is mernek vele rosszban lenni... És halál nyugodtak. Amikor rajtuk van a felelősség, teljesíteniük kell, rászarnak mindenre, de tök mindegy, HA VALAMI NEM ÚGY SÜL EL, AKKOR IS KIDUMÁLJÁK MAGUKAT MMMMIIIIIIINNNNNDDIGGG A LEGNAGYOBB SZARBÓL IS.....

Miért nem adatott meg mindenkinek ez a képesség? illetve tudom, hogy ez is nevelés kérdése.


2013. nov. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nahh most mi a kérdés? Szerintem csak panaszkodni akartál egyet. Velem is elô szokott fordulni ;)
2013. nov. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan. De ha nem azzal töltöd az időd, hogy mások szerencséjén keseregsz, hanem azon töröd a fejed, hogy hogyan tehetnéd jobbá a környezetedet, szerintem hamarabb eljutsz a boldogsághoz.
2013. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igazatok van...

én nem a környezetemet akarom rendbe tenni - pont ezért szarok, haragszom rájuk - hanem magamat...

2013. nov. 15. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyeneket, nagy részük ostoba. :D Miért akarsz ilyen lenni? Nem mindig ők járnak ám jól...
2013. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!