Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti általában hogyan osztjátok...

Ti általában hogyan osztjátok be az időtötek?

Figyelt kérdés
Vezettek határidőnaplót vagy valamit? Nem tudom hogy kéne csináljam... Úgy érzem hogy semmire sem haladok egész nap. Hazajövök és mintha két perc alatt már este 11 lenne. Ötlet?

2013. nov. 3. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem könnyű az biztos. Egyedül élsz? Úgy még nehezebb ha igen.

A napi rutin sokat segít. A közös vacsora mindig ugyan akkor. Az már egy időpont, ami előtt és után is csinálsz dolgokat, így támpontot ad.

Vagy nem ülsz le a gép elé, csak miután elvégezted a teendőidet.

Nálam még az segít, ha a telefonomban listázok, hogy mit kell csinálnom, de ez inkább a hetes teendőkre vonatkozik.

2013. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szüleimmel élek.
2013. nov. 3. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd ráérek még arra.....

Ha eddig nem csináltam most se fogom tudni.....

2013. nov. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy szoktam, h este 1 órára kikapcsolom a netet a laptopon és a telefont is repülő módba rakom, h teljesen el tudjak mélyedni a tanulnivalóban. (így se FB se net, se Whatsapp se sms se semmi nem zavarhat meg. Ez az egyetlen mód)
2013. nov. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!