Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem hiszik el az emberek,...

Nem hiszik el az emberek, hogy én még mindig szerelmes vagyok, ez elmúlik?

Figyelt kérdés
28 éves férfi vagyok, 21 voltam, amikor megismertem a 18 éves barátnőmet, az első pillanatban beleszerettem. 7 év telt el és úgy érzem még mindig szerelmes vagyok. Ezt elmondtam egy társaságban, és a legtöbben lehurrogtak, hogy ez biztos nem igaz, mert az elmúlik és erős szeretet lesz, meg ilyenek. Próbáltam erősködni, hogy amit én érzek az nem pusztán szeretet, de úgy láttam inkább hülyének gondoltam, hogy keverem a szezont a fazonnal.....

2013. okt. 26. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell adni mások véleményére.
2013. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
* gondoltak
2013. okt. 26. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem, az emberi hülyeség sajnos nem múlik el :D

Ugyanígy igen is lehet szerelmesnek lenni sok év után is (7 év meg nem is sok). De kiábrándult és/vagy materialista embereknek ne magyarázkodj, felesleges.

2013. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez így van..Nem valószínű,hogy abba fogják hagyni,de ne hallgass rájuk.Ha szereted,szereted,ezt csak te tudhatod biztosan,ha nm hiszik el,nem éri meg erősködni,ha te érzed,akkor az is van.Emiatt ne gondold azt,hogy te gondolod rosszul..:)
2013. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Én is szerelmes vagyok a feleségembe. Az összeköltözés után az az érzés múlt el, h mikor látom már megint, meg vajon mit csinál, nem alszom, mert rá gondolok...ez is azért mert mindig mellettem van. Mikor viszont a kórházban volt szülni ezek ugyanígy visszajöttek. Nem tudtam aludni akkor sem, ugyanúgy volt mint legelőször.
2013. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy ezt olyanok mondják, akik igazából szeretnék átélni ezt az érzést, az évek múltán is fennmaradó szerelmet, de még nem sikerült nekik, ezért könnyebb azt bebeszélni maguknak, hogy ilyen nem is létezik. Máskülönben nem mindegy lenne nekik, hogy mások hogyan éreznek?


Mi is szerelmesek vagyunk egymásba a férjemmel, mi öt éve élünk együtt.

2013. okt. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!