Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mért van ez? Mit...

Szerintetek mért van ez? Mit tehetnék? 16/L

Figyelt kérdés

Elég kínos dolog, de valahogy egyre inkább vágyok fiúra. Nem vagyok az a magamutogató mostani plázap.icsa. Közösségi oldalakon rengetegen írnak, mindenki beszélgetne velem, de nem szeretnék onnan találkozni senkivel, nem tudom,hogy bízhatnék-e bárkiben is. Eddig nem volt még barátom, lehetett volna, de aki elhívott, ő nem volt szimpi.

Mit csináljak? Egyre jobban vágyok fiúra,hogy átöleljen, megcsókoljon. Komolyan már azzal is álmodok, csak a srácok változnak az álmomban, de a csók az marad. Hova mehetnék ismerkedni? Tanácsok? 16/L


2013. okt. 20. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni szinte bárhol lehet, bár célszerűbb olyan helyen ismerkedni, ahol jól kiismered magad és tudsz hasonló érdeklődésű emberekkel találkozni, beszélgetni.

Ja és nincs ebben semmi kínos, teljesen természetes dolog, csak légy óvatos, mert könnyen kihasználhatnak, főleg ha észreveszik, hogy te is nagyon szeretnél már egy barátot.

Sok sikert! :)

2013. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Hát nem vagyok sokkal előrébb, de megy a zöld kéz! :)
2013. okt. 20. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Próbálok kicsit konkrétabb lenni:

legegyszerűbb az iskolában ismerkedni, vagy szórakozóhelyeken, koncerteken, de szinte bárhol lehet.

Mit tudsz csinálni, ha szimpatikus valaki, akkor esetleg szemezel vele egy kicsit, mosolyogj, aztán ha nem egy töketlen valaki, akkor úgyis oda fog menni hozzád és máris sínen van a dolog, de te is kezdeményezhetsz, nincs semmi, ami megtiltaná.

Ennél többet nem nagyon lehet elmondani szerintem, nem egy ördöngös dolog az ismerkedés, csak nyitott szemmel kell járni.

2013. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem szeretnék onnan találkozni senkivel, nem tudom,hogy bízhatnék-e bárkiben is." Mert ugye ott mindenki megbízhatatlan, ellenben a suliban, vagy egy buliban megismert srácok közül meg mindenki rendes, megbízható.

Na ne legyünk már álszentek.

2013. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!