Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak hogy ne zavarjon...

Mit csináljak hogy ne zavarjon? 13,5/L

Figyelt kérdés

Sokszor sétálok suli után,és azt vettem észre hogy rengeteg felnőtt ember kisebb nálam!A nők magassarkúban is fél fejjel kisebbek,a férfiak kb. velem egymagasak.

Pedig nem vagyok az a kosaras magasságú,167 cm vagy egy kicsit magasabb.

Voltunk orvosnál gerincferdülés miatt,azt mondta még nőni fogok jó pár cm-t.

Apukám 181 cm,de ő se tűnik olyan magasnak,mint régen.

Szinte mindenki ,,eltörpül" mellettem.:(

Mi kéne tennem hogy ne zavarjon?

Mindig összegörnyedek.:(


2013. szept. 22. 10:15
 1/10 vmi03 ***** válasza:
Ne zavarjon ez téged. Aki szeret az így szeret. Am hol laksz h ilyen kicsik az emberek?
2013. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kakaó39 ***** válasza:
Ne görnyedj össze, mert az rosszat tesz, főleg, ha gerincferdülésed ís van. Nekem van 2 olyan bnőm, aki 180 cm, meg olyan ís, hogy az apuka másfél fejjel kisebb a feleségénél. Szerintem jó ha vki nem olyan alacsony :) húzd ki magad szépen és legyél nagyon boldog :)) vannak nálad magasabb emberek is, szóval ne aggódj :)
2013. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Békés-megye
2013. szept. 22. 10:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. szept. 22. 10:27
 5/10 vmi03 ***** válasza:
Azért kérdem mivel itt nem is nagyon van 165 alatt lány én mondjuk 13éves fiú vok és 181 centi és így engem nem zavar ha magas egy lány csak nálam ne legyen magasabb am itt meg a többi lány közt alacsony lennél
2013. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem magasnak mondanak. Pedig csak 170centi vagyok. Örülj neki, nagyon sok nő szeretne hosszú, csinos lábakat. Sportolj mellette valamit, és akkor csinos leszel. :)

17/L

2013. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne görnyedj össze! Legyél büszke, mert köztudott, hogy a magas nők mindig szebbek. :) (ezért most valakitől kapni fogok...)

És egyébként is, 167 centi egyátalán nem olyan magas.

2013. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Légy büszke rá,a magas lányok az igazán csinosak,a fiúk majd rajonganak a szép hosszú combokért.:D
2013. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Aprajafalván élsz, hogy óriásnak érzed magad az ott élők között? Szerintem te még 170-175-ig fogsz nőni, de még az se sok! 170-től kezdődik tudtommal a minimális modell-magasság. A gerincferdülésednek meg nem tesz jót a görnyedés. Ne légy buta!
2013. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!:)

Persze nem mindenki 150 cm,de akad jó pár...

Sportolok.:)

2013. szept. 22. 11:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!