Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó némelyeknek ilyen...

Miért jó némelyeknek ilyen esős, hűvös időben mezítláb szandálban mászkálni az utcán?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt a városban mászkáltam, végig esett az eső, 14 fok, mégis nem egy embert láttam (lányok és fiúk is) mezítlábán szandálban, papucsban. Hosszúnadrág, dzseki, ernyő mellé. Most ebben mi a jó, mi értelme ennek? vagy csak én akadok ki ilyesmin? :D

2013. szept. 14. 13:44
 1/5 A kérdező kommentje:
De láttam rövidnadrág, rövidujjú póló, mezítlábpapucs, ernyő szerkót is :D
2013. szept. 14. 13:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme kiakadni rajta? A legrosszabb szerintem ha beázik a cipőd, és vizes zokniban vagy hosszasan. Annál jobb, ha nincs rajtad zokni. :)
2013. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

És téged ez frusztrál? :)

Olyan érdekes,amikor valaki ilyeneken kiborul.


Amúgy én is szeretek pl. még ilyenkor rövidgatyában lenni,mondjuk pulcsival.

2013. szept. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak Te akadsz ki, viszont semmi értelme kiakadni.

Akár Engem is láthattál volna. Ha Nekem jó, Neked miért érdekes? Meg akarsz menteni valamitől? Meg akarsz nevelni? Esetleg Te is szeretnéd, csak nem mered?


Nekem nem fázós a lábam, ellenben szeretem, ha szellőzik; a reggelt kibírom, délutánra meg ilyenkor még felmelegszik az idő. Összegezve: Nekem jó így. Nem azért teszem, hogy bárkire is bármilyen hatással legyen, hanem önmagamért, mert jól érzem magam így. :)

2013. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Mert jó ! Én mindig mindenhova mezítláb cipőben járok, soha sem húzok zoknit mert utálom ! Holnap is mezítláb vászoncipőbe megyek suliba, idő nem érdekel hogy milyen lesz !!! Mert mi szeretünk mezítlábazni, főleg én mezítláb cipőben lenni, oan jó érzés !
2013. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!