Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek róla?

Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 6. 18:38
1 2
 1/11 LatDenRätteKommaIn ***** válasza:

Ez a te blogod, vagy miért kérdezed? Gondolom igen, mert amúgy nem sok értelme lenne a kérdésnek. Mivel, ahogy írtad kitörölted a bejegyzéseidet, így nem sok mindent tudunk meg rólad.

Én teljesen megértelek, én is így érzem magam, nem látom értelmét az átlagos életnek, sokszor fantáziavilágba ringatom magam, de abból az élet törvényei szerint nem lehet semmi sem, így nyilván kíváncsi vagyok én is történik-e valami a mostani élet után... Bár vallásokban, és papokban nem hiszek, népbutításnak tartom.

2013. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen az én blogom, és azért raktam ki, mert kiváncsi vagyok az emberek véleményére, köszönöm, hogy írtál!
2013. szept. 6. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam hasonlóan érezni..nekem tetszik a blogod, folytasd csak. Régebben én is írtam, tudtam hogy csak egy-két ember van aki talán olvassa de nem érdekelt, csak kiírtam magamból mindent :)

Lehet megint elkezdem :)

2013. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szántál rám időt! :)
2013. szept. 6. 19:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért kell dolgozni mert amíg élsz nem mindegy hogy milyen színvonalon vag Fürdeni se szoktál mert úgyis büdös leszel?
2013. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem elítettem, hogy munka gyülölő lennék :).
2013. szept. 6. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó blog! :)

Foltyatnod kéne, ha úgy érzed ez segít. Én most könyvjelzőztem, és ígérem, vissza-visszanézek majd!


Én valamennyire értem, hogy érzel, nincs köztünk akkora korkülönbség, az én elmémben is tombol a fiatalkori káosz.


Hajrá! :)

2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. szept. 6. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem ,hogy hány éves vagy?

Mert igazából az a gáz,hogy én az írásodból (csak a legutóbbi bejegyzést olvastam el) azt veszem le,hogy kb max 15-6 éves vagy és már az élet hatalmas problémáin tépelődsz, csak,hogy még annyira fiatal vagy és fogalmad sins még semmiről sem.. de még ha lenne is, ennyire semmilyen fogalmazásmóddal nem jön át amit gondolsz. (Sorry a negativ kritikáért,de ugyebár abból tanul az ember)

2013. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Akkor most én leszek itt a gonosz boszorkány és azt mondom, hogy nem tetszik; szinte unszimpatikus a kis csibe. Szerény véleményem szerint agykaparóan melankolikus és hiányzik belőle az élet szikrája. Leírja búját-baját, de lépni már nem lép egy színesebb élet felé - megragad a búslakodó beletörődésnél és csak szóban van akarata.

Sajnálom, Kérdező, ha megbántottalak, de őszintén válaszoltam a kiírt kérdésre.

2013. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!