Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "A srácok mind beszólnak ha...

"A srácok mind beszólnak ha bírnak, , Ez igaz? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés
Mivel fiú suliba kerültem(lány vagyok) és mindenki megbámul...Mellesleg folyton azzal jönnek hogy milyen alacsony vagyok,akár letörpéznek,vagy hogy ők 6.osztályban sem voltak ennyire alacsonyak(155cm vagyok).Persze nem nézek ki 15-nek mivel kicsit vékonyka vagyok a koromhoz képest és alacsony is(ami engem egyébként egyáltalán nem zavart eddig,bár most se nagyon,csak idegesítő a sok "törpézés").Miért szólnak be?Kívülállónak érzem magamat a másik két lány osztálytársammal szemben :( ők magasabbak(bár MAX 5cm-el,ami vicces mert 5cm-en ennyire fent akadnak a fiúk..) és persze a súlyuk is oké,de formátlanak sőt lassan már a dagi kategóriába tartoznak.Arcommal szerintem nincs semmi baj,átlagos vagyok,de nem csúnya.(ezt nem egoból mondom,ez az egy amire a testemen "büszke" vagyok)Ezzel a helyzettel mit teheket?És mit tegyek hogy ne érezzem ezt a "kívülálló" szerepet?Elnézést hogy hosszan fogalmaztam.

2013. szept. 3. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért cikiznek, , mert tetszel nekik?

Nem!

Azért mert alacsony vagy!

Egyszerű

2013. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezzel mi a baj?Mit érdekli őket?Mellesleg erről nem is én tehetek...
2013. szept. 3. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottál még róla? A gyerekek kegyetlenek.
2013. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is alacsony vagyok, sokszor cukkoltak vele hogy milyen kis pici vagyok, de engem ez nem zavart. Általában ha beszóltak, én visszaszóltam valami vicceset, és ennyi. Az pedig hogy miért szórakoznak ezen a fiúk? Mert miért ne ? Aki kilóg egy picit is a sorból, azon lehet élezni a nyelvet. Ennyi.
2013. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!