Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok féltékeny és...

Miért vagyok féltékeny és öznő ha a legjobb barátom mással találkozgat?

Figyelt kérdés
Mi a francért zavar ha a legjobb barátom másokkal is lóg, másokkal is jól érzi magát és nincs mindig velem?! nem várhatom el és nem is akarom. Hogy tudom kinevelni ezt belőlem? Tudom, hogy nem tilthatok meg neki dolgokat nem is akarok és nem szabadna ennyire zavarjon hogy másokkal is jól érzi magát... Nem akarom, hogy bejöjjön a koliba, hogy a szobatársaimmal ne haverkodjon, mert jobb barátai lesznek, mint én. Mindkettőnknek van b.nőnk nem vagyok meleg. Meg akarok ettől az érzéstől szabadulni

2013. aug. 28. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni a gondolataidat róla. Kösd le magad, és végül majd elszáll az érzés.
2013. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a dolog. Én a legjobb barátnőmmel vagyunk így. nekem is van kapcsolatom és örülök, hogy az legalább leköt. Vannak más barátaim is, de valahogy velük nem olyan igazi. Jó lenne új barátokat szerezni, de errefele elég nehéz, majd a továbbtanulás segít. Te is próbálj meg szerezni új barátokat, vagy másokkal lógni.
2013. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem ő az egyetlen igaz barátom. Féltem a barátságunk
2013. aug. 28. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:

mintha magamat látnám.:)

nekem ez 1.5 éve kezdődött.. azelőtt is jóban voltunk, de valahogy akkor kerültünk szorosabb kapcsolatba! történt valami változás bennem! eszméletlen féltékeny voltam, amikor mással volt. kezdetben azt hittem, hogy beleszerettem! aztán végülis egy kis apróságon összebalhéztunk. nem beszéltünk több mint fél évig! aztán végül rám írt! most megint nagyon jó barátok vagyunk! viszont a féltékenység bennem már annyira nincs jelen! (hazudnék, ha azt mondanám, hogy végleg eltűnt.) ha másra nem is, de az a szünet arra jó volt, hogy megtanuljam, hogy attól mert ő is, és én is barátkozunk másokkal, még lehetünk nagyon jóban.:) végee.:D

2013. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A legjobb barátja akarok maradni, szinte mindennél fontosabb ez nekem
2013. aug. 28. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En erre valamikor rafaztam nagyon az unokatestveremmel akivel 18 eves korinkig mindig egyutt logtunk. Legjobb baratnom volt valamikor, es en is feltekeny voltam ha mas lanyokkal logott, ebbol rengeteg konfliktus lett es a baratsagunk is rament.

Ma mar ebbol a dologbol kinottem es nem vagyok feltekeny ha a legjobb baratnoim masokkal is haverkodnak, sott a pozitivumot latom benne, mert igy legalabb meg tobb ismeretsegre teszek szert. Ami a legfontosabb: megtanultam, hogy nincs mert feltekeny legyek mert ha a barat igazi barat, nem szamit, hogy masokkal is baratkozik attol meg orokre ugyanaz a kotelek marad meg koztunk.

2013. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!