Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Családi élet alapozása 18...

Családi élet alapozása 18 évesen. Más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy már egy jó ideje jegyzetelem anya receptjeit, különböző növények nevelési módszereit, és olykor ha hallok valami fontos, vagy akár egy igazán jó praktikát gyermeknevelésről, azt is mindig leírom.

Mintha már kezdeném tervezni/alapozni a családi életemet.

Úgy gondolom, hogy igyekszek a lehető legjobbra törekedni ilyen téren.


Más is ezt teszi/tette már ilyen fiatalon?

Csupán kíváncsiság :)


Előre is köszönöm, 19/L



2013. aug. 27. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem is annyira régen ez már normálisnak számított a mi korunkban. 17-18 évesen meg volt, hogy kihez megy férjhez egy lány, 20 év körül jött az első gyerek. :)

Bár én még csak 16 vagyok, ugyanezt teszem. Csinálom a házimunkát, kertészkedek, főzögetek és gyakran gondolkozok azon, hogy majd ha családom, és saját háztartásom lesz, mit hogyan fogok tenni. Azt hiszem egy háztartást már most is simán képes lennék vezetni, bár a gyerekekhez még fiatal vagyok. :) Remélem olyan jó anya válik majd belőlem, aki minden szükséges dolgot képes megadni/átadni a gyerekeinek, és akihez mindig bizalommal fordulhatnak, hiszen átélt már egyet s mást. Abban is bízok, hogy majd olyan férjem lesz, aki megbecsül és ha nem is a szerelem fog örökké tartani, mindig bizalmas partnerek és legjobb barátok maradunk. És remélem nem élek álomvilágban... :/

2013. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak fejben csinálom ezt a dolgot,és csak is a gyereknevelésről(mert ez érdekel most,de nagyon)..a főzős dolgokat inkább a gyakorlatban lesem ki nagyjából..én 2 évvel fiatalabb vagyok nálad,úgyhpgy nyugi,más is csinálja ezt,még fiatalabban is.

17/L

2013. aug. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Hát, én ilyen fitalon nem kezdtem ennyire tudatosan de merem állítani meg lesz a haszna:) Nemrég költöztem össze a barátommal és ha jobban figyeltem volna korábban, biztos, hogy jóval egyszerűbb lenne a háztartást vezetgetni. Persze most sem panaszkodhatok, az interneten mindennek gyorsan utánna tudok nézni, szerencsére mindenbe belerázkodtam:)


21/L

2013. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végre valakinek nem azon jár az esze ennyi idősen, hogy melyik buliban kivel. Végre egy értelmes, józan gondolkodású, előrelátó ember.
2013. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Örülök, hogy ilyen hozzászólásokat kaptam, és remélem, hogy valóban meg lesz a haszna!

2013. szept. 1. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!