Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most a nőkben, vagy a férfiakb...

Most a nőkben, vagy a férfiakban van a hiba? Vagy mind a kettőben?

Figyelt kérdés

Egyre többet hallom a nőktől, hogy: Miért nincsen egy normális férfi se, miért olyan sok a beképzelt, hűtlen tapló?!

Ugyanezt hallom a férfiaktól is: Miért nincsen egy normális nő, miért ilyen sok a magamutogató, beképzelt, hűtlen nő?!

Vagy

F: Nem becsülnek meg a nők. N: Vajon miért?

N: Nem becsülnek meg a férfiak F: Vajon miért?


Szerintem az a baj hogy általában egyik nem mindig a másik nemben keresi, illetve találja a hibát is. Tisztelet a kivételnek. Én például sose álltam így hozzá, hogy nők/ férfiak közt már alig van normális.


Ti mit gondoltok?


Kort és nemet is kérlek.


30/F


2013. aug. 24. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a nemtől függ, hogy valaki pötsfej, ez inkább személyenként változik. Mindkét nemből van ilyen is, olyan is körülbelül egyenlő arányban. VISZONT! Ha két olyan talál egymásra, akik mindkét nem "normális"-nak titulált tagjai, abból nagyon szép dolgot tudnak kisülni.
2013. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy teljesen felesleges a másikra mutogatni. Van mindenféle ember nemtől függetlenül.

34/N

2013. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első körben én azt gondolom, ezek az emberek nem a megfelelő párral kezdtek, és túlzásba estek a külsőségeket illetően, mert a beképzelt és hűtlen egyén nagy valószínűséggel felszínes is. Ha tisztáztuk, hogy nem erről van szó, és igenis a belbecs miatt kezdtek egymással, akkor ígérem, újragondolom a választ.
2013. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, és nem. Pl ez engem is idegesit, pedig csak azért mondják mert rosszal kezdtek...
2013. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leginkább a társkereső oldalakon szoktam nézegetni, hogy szidják a másik nemet az emberek, nem is törődve avval, hogy pont evvel ijesztik el azt, akit keresnének.

Az a baj, hogy a legtöbb esetben valamelyik fél elhallgat valamit, és akkor jönnek a csalódások. Vannak férfiak, akik szexet keresnek, átverve a komoly kapcsolatot kereső nőket, vannak nők, akik meg megoldást az anyagi problémáikra. Kérdés, melyik az undorítóbb dolog a kettő közül.

39/F

2013. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőben is és férfiban is van sok buta ember.
2013. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapból az emberekben van a hiba. De mind1, szard le. Csak arra törekedj hogy benned ne legyen.
2013. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!