Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire ingadozó a...

Miért ennyire ingadozó a kedvem/idegállapotom?

Figyelt kérdés
egyik pillanatban még jó kedvem van a másikban pedig szomorú vagyok.felkapom a vizet a legkisebb dolgokon is stb. 19F

2013. aug. 22. 00:58
 1/4 anonim válasza:

Régóta tart? Visszatérő, vagy folyamatosan változó?


Ha csak néha, például, havonta pár napig hirtelen kedélyváltozást tapasztalsz, az még túl sok rosszat nem jelent.


Bánthat valami tudat alatt is, amit esetleg nem érzel, de ott van, esetleg nem érzed teljesnek az életed, vagy egyszerűen érzékeny vagy a külvilág "támadásaira", ezért apróbb dolgok is képesek ugyanúgy örömöt, mint bánatot, vagy haragot kiváltani.


Ha régóta és folyamatosan fennáll, mindenképp keress fel egy pszichológust. Ez esetben akár bipoláris zavar is fennállhat, de ezt a betegséget komolyabban szokták megélni és hatalmas távolság van két hangulat között, értsd, egyik pillanatban boldog és kiegyensúlyozott, a másik pillanatban az öngyilkosság szélén áll, aztán meg földhöz vágja a poharat, mert nem csukódott be elsőre a hűtő.. Elnézést a drasztikus példákért. :D Több, mint valószínű, hogy nálad nem ilyen probléma van.


Bízom benne, hogy hamar leküzdöd! :)

2013. aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Előszöris, hogy légy nyugodt ez nem depresszió. Én is ilyen vagyok. Barátokkal játszunk, nagyon jól érzem magam, mire a barátom előáll hogy " vesz egy világítós billentyűzetet".

Megkérdeztem "Miért?" Azt mondta hogy " Este nem látom a billentyűzetet, és nem tudok ékezetes szavakat írni"

Ennyi kellett ahoz, hogy a jókedvemből dühöt csináljon.

2013. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, szerintem ez sok embernél van így, hogy egyik percben még én vagyok a legboldogabb a másikban meg már elegem van mindenből és utálok mindent és mindenkit. néha nem is kell semminek sem történnie hozzá, elég ha csak kicsit máshogy gondolok át valamit, de szerintem ez rendben van:)
2013. aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) havonta pár napig tart.olyan,mint a mestruáció? :D úgy 1-2 éve tart! de akkor ezek szerint aggodalomra semmi ok :)
2013. aug. 22. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!